RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Rosyjski raper popełnił samobójstwo z powodu mobilizacji. Miał 27 lat

Rosyjski raper Iwan Pietunin (fot. youtube/ Russian Rap TV)
Rosyjski raper Iwan Pietunin (fot. youtube/ Russian Rap TV)

Najnowsze

Popularne

„Raper z Krasnodaru, miasta na południu Rosji, Iwan Pietunin popełnił samobójstwo z powodu mobilizacji na wojnę z Ukrainą” – podał regionalny portal 93.ru. 27-letni muzyk w pożegnalnym nagraniu powiedział, że nie chce zabijać.

Rosjanie uciekają przed mobilizacją. „A czyj jest Krym?” [WIDEO]

– To nie nasza wojna – mówi jeden z Rosjan, który uciekł z kraju przed mobilizacją. Po chwili padło pytanie do kogo należy Krym, Donieck i...

zobacz więcej

„Ciało muzyka znaleziono koło wielopiętrowego bloku mieszkalnego” – przekazał portal w piątek. Wcześniej Pietunin opublikował w mediach społecznościowych nagranie, w którym zapowiedział, że zamierza popełnić samobójstwo z powodu mobilizacji. Wyjaśnił, że choć przysługuje mu odroczenie ze względu na wcześniejszy pobyt w klinice psychiatrycznej, to jest przekonany, że ogłoszona w Rosji częściowa mobilizacja stanie się powszechna.


„Nie mogę i nie chcę wziąć na swoją duszę grzechu zabójstwa. Nie jestem gotów zabijać, za jakiekolwiek idee” – powiedział Pietunin.


„Muzyk, który używał pseudonimu artystycznego Walkie, tego samego dnia opublikował swoją nową płytę” – poinformował portal 93.ru.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej