RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Pokłóciła się z sąsiadką. Odgryzła jej kawałek ucha

Wobec kobiety prokurator zastosował policyjny dozór (fot. SHutterstock/DarSzach)
Wobec kobiety prokurator zastosował policyjny dozór (fot. SHutterstock/DarSzach)

Policjanci z warszawskich Bielan zatrzymali 31-latkę, która swojej sąsiadce podczas kłótni odgryzła kawałek ucha – powiedziała rzeczniczka Komendy Rejonowej Policji Warszawa V podinsp. Elwira Kozłowska.

Para zafarbowała wodę w wodospadzie, by ogłosić płeć swojego dziecka

Od pewnego czasu popularnością cieszą się przyjęcia o nazwie gender reveal party, podczas których goście dowiadują się, jakiej płci dziecka...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w bloku przy ul. Księżycowej na Bielanach. – Policjanci ustalili, że pokłóciły się dwie koleżanki i jedna drugiej groziła pozbawieniem życia – podkreśliła podinsp. Elwira Kozłowska.

 

– Okazało się, że sąsiadki razem piły alkohol, a potem jedna wróciła do domu. Po pewnym czasie zorientowała się, że brakuje jej 800 zł i o kradzież posądziła koleżankę. W środku nocy poszła do niej wyjaśniać sprawę – przekazała policjantka.


Doszło do awantury i przepychanek. W pewnym momencie 31-latka odgryzła koleżance kawałek ucha.

 

Policjantka przekazała, że pokrzywdzona trafiła do szpitala, a 31-latka została zatrzymana. – Dochodzeniowcy przedstawili kobiecie zarzuty za groźby karalne – poinformowała Kozłowska. Dodała, że 31-latka odpowie też za odgryzienie koleżance ucha. 

 

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz poinformowała, że „wobec kobiety prokurator zastosował policyjny dozór i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej”. 

 

Kobiecie grozi do pięciu lat więzienia. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej