RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Zderzenie w centrum Warszawy. Z jednego z aut uciekły dwie osoby; są poszukiwane

Zderzenie aut na rondzie Czterdziestolatka w Warszawie; z mazdy, która zablokowała torowisko uciekły dwie osoby (fot. NurPhoto / Contributor / gettyimages)
Zderzenie aut na rondzie Czterdziestolatka w Warszawie; z mazdy, która zablokowała torowisko uciekły dwie osoby (fot. NurPhoto / Contributor / gettyimages)

Na rondzie Czterdziestolatka w Warszawie zderzył się trzy auta. Jedno z nich, mazda zatrzymała się na torowisku tramwajowym - poinformował PAP sierżant sztabowy Rafał Markiewicz z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. Dodał, że po zdarzeniu kierowca i pasażer z mazdy uciekli.

Wypadek autobusu z dziećmi. Są ranni

Do 22 wzrosła liczba osób, które zostały przewiezione do szpitala po zderzeniu ciężarówki z autobusem szkolnym przewożącym uczniów szkoły średniej....

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 13.16. Na rondzie Czterdziestolatka zderzyły się trzy samochody - mazda, volvo i skoda. W wyniku zderzenia mazda zatrzymała się dopiero na torowisku tramwajowym. Kierowca i pasażer z mazdy po zdarzeniu oddalili się z miejsca. Trwają czynności, które mają na celu ustalić te osoby - podkreślił sierżant sztabowy Rafał Markiewicz.


Kierowcy skody i volvo, którzy zostali na miejscu, byli trzeźwi. Nikomu też nic się nie stało. „Nie ma utrudnień w ruchu” - dodał policjant.


Z utrudnieniami przez kilkadziesiąt minut musieli się liczyć pasażerowie komunikacji miejskiej. Z powodu zablokowanego przejazdu przez skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. Złotą występowały utrudnienia w kursowaniu tramwajów linii 17, 33 i 78 w kierunku PKP Służewiec, Kielecka i Żerań FSO.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej