RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Jakub B. oskarżany o gwałt. Jest decyzja Lewicy po publikacji tvp.info

Jakub B. zaginął (fot. Facebook)
Jakub B. zaginął (fot. Facebook)

Najnowsze

Popularne

Jakub B. zaginął w czwartek. Podczas wyjazdu firmowego wyszedł nagle z hotelu i nie wrócił. Do policjantów zgłosiła się kobieta, która twierdzi, że została przez niego zgwałcona. – Do czasu wyjaśnienia sprawy jest decyzja o zawieszeniu pana Jakuba – przekazał w rozmowie z portalem tvp.info Marek Kacprzak, rzecznik prasowy KP Lewica.

Zaginął polityk Lewicy Jakub B. Kobieta oskarża go o napaść seksualną

Kraków. Trwają poszukiwania zaginionego polityka Lewicy, który w czwartek opuścił hotel Hilton, gdzie odbywał firmowe szkolenie. Od tamtej pory...

zobacz więcej

„Władze Nowej Lewicy podjęły w trybie natychmiastowym decyzję o zawieszeniu Jakuba B. w partii” – napisano we wtorek na profilu Lewicy na Twitterze.


Marek Kacprzak przekazał nam, że przedstawiciele partii nie mają kontaktu z zaginionym, a ich decyzja jest związana z doniesieniami mediów.


Z naszych wcześniejszych ustaleń wynika, że mogła to być nie pierwsza historia tego typu z Jakubem B. w roli głównej. – Poprzednie też miały być wyciszane – mówiła nam osoba znająca kulisy, a informacje, choć nieoficjalnie, potwierdzała również policja.


Zobacz także ->  Zaginął polityk Lewicy. Ostatni raz był widziany w Krakowie

 

W rozmowie z portalem tvp.info Kacprzak zapewnia, że nie ma wiedzy, aby poszukiwany mężczyzna miał na koncie podobne sprawy. – Ja nic na ten temat nie wiem – zaznaczył.


Ślady zacierał znajomy. Zabrał prześcieradło


Wciąż trwają poszukiwania zaginionego polityka Lewicy, który w czwartek opuścił hotel Hilton, gdzie odbywał firmowe szkolenie. Od tamtej pory ślad po Jakubie B. zaginął. 

Ostre przemówienie Meloni hitem sieci. „Tak dla rodziny, nie dla lobby LGBT!” [WIDEO]

Spełnił się koszmar lewicowych mediów i brukselskich urzędników. Wybory we Włoszech wygrała prawica. Internet błyskawicznie obiegają teraz nagrania...

zobacz więcej

Z ustaleń portalu tvp.info wynika, że sprawa może mieć kryminalny charakter. Jedna z kobiet twierdzi, że Jakub B. krótko przed zaginięciem wykorzystał ją seksualnie. Kobieta złożyła już zawiadomienie w tej sprawie, a policjanci zabezpieczyli nagrania z hotelowego monitoringu.


Zgodnie z ogłoszeniem o zaginięciu Jakub B. ubrany był w czarną bluzę z kapturem i dżinsowe spodnie. Mógł przemieszczać się grafitowym renault megane combi o numerach tablic KNS0453N. Mężczyzna ma 30 lat, 180 cm wzrostu, brązowe oczy, ciemnobrązowe włosy i brodę.


Zobacz także ->  Posłanka Lewicy „świadomie kłamie”, sędzia TK reaguje: Proszę nie szczuć na prezes Julię Przyłębską

 

Polityk przebywał w Krakowie na szkoleniu firmy PwC, w której pracuje. Po przerwie i lunchu nie wrócił już na zajęcia. Swoje rzeczy pozostawił na stoliku w sali.


Według naszych informatorów, zabezpieczono monitoring, na którym widać moment napaści seksualnej na kobietę i zaciągnięcia jej do pokoju. – Ślady zacierał znajomy, który zabrał prześcieradło z pokoju kobiety. To nie pierwsza historia tego typu z Jakubem B. w roli głównej – mówiła nam osoba znająca kulisy sprawy. Więcej na ten temat  TUTAJ.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej