RAPORT

Prorosyjska era Tuska

„Doskonale wypełnia zadania nadawcy publicznego”. Nagroda Inspekcji Transportu Drogowego dla TVP Info [WIDEO]

Alvin Gajadhur: TVP Info mówi o bezpieczeństwie „nie tylko przy okazji tragicznych wypadków, kiedy wszystkie media o tym mówią”  (fot. PAP/Radek Pietruszka)
Alvin Gajadhur: TVP Info mówi o bezpieczeństwie „nie tylko przy okazji tragicznych wypadków, kiedy wszystkie media o tym mówią” (fot. PAP/Radek Pietruszka)

Najnowsze

Popularne

Kanał TVP Info otrzymał nagrodę Inspekcji Transportu Drogowego „za wspieranie i propagowanie działań ITD na rzecz bezpieczeństwa w ruchu i transporcie drogowym”. – Telewizja Polska doskonale wypełnia zadania nadawcy publicznego – ocenił Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur.

Od soboty nowe przepisy ruchu drogowego. Co się zmienia?

W sobotę wchodzą w życie ważne dla wszystkich użytkowników dróg zmiany w przepisach. Jednymi z najważniejszych zmian, które będą obowiązywać, to...

zobacz więcej

– Dziękuję za to, że rozmawiamy dużo o bezpieczeństwie, nie tylko przy okazji tragicznych wypadków, kiedy wszystkie media o tym mówią. Na państwa można zawsze liczyć, aby edukować i aby do tych tragicznych wypadków nie do chodziło – powiedział Alvin Gajadhur wręczając nagrodę dyrektorowi Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosławowi Olechowskiemu i dyrektorowi kanału TVP Info Łukaszowi Bednarzowi.


Jak przypomniał Główny Inspektor Transportu Drogowego, od 4 czerwca na antenie TVP Info w każdą sobotę o godzinie 7.50 emitowany jest nowy program „Bezpieczna jazda”.


Przeczytaj także: Tragiczny wypadek w Warszawie. Tramwaj ciągnął 5-latka. Chłopiec nie przeżył


Dyrektor TAI, Jarosław Olechowski, który w imieniu TVP podziękował za wyróżnienie, przypomniał, że ta współpraca trwa już kilkanaście lat.– Jeszcze jako szeregowy reporter miałem okazję współpracować z panem inspektorem. Bardzo dziękuję wszystkim koleżankom i kolegom z Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, którzy na co dzień przygotowują relacje reporterskie dotyczące bezpieczeństwa ruchu drogowego. Życzę wszystkim państwu wiele sukcesów, bo one budują nasze wspólne bezpieczeństwo – powiedział Olechowski. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej