RAPORT

Prorosyjska era Tuska

19-latka była przetrzymywana i bita. Wśród zatrzymanych dwie kobiety

 19-latka była przetrzymywana i bita (fot. SHUtterstock/HTWE)
19-latka była przetrzymywana i bita (fot. SHUtterstock/HTWE)

Najnowsze

Popularne

Policjanci z Gdyni poinformowali o zatrzymaniu dwóch kobiet i mężczyzny za przetrzymywanie i pobicie 19-latki. Ofierze udało się uciec i powiadomić funkcjonariuszy. Dwie kobiety aresztowano na trzy miesiące. Grozi im do pięciu lat więzienia.

„Gwałt ze szczególnym okrucieństwem”. Oprawcy 14-latki odpowiedzą za tę krzywdę

Dwóch sprawców porwania 14-latki usłyszało w niedzielę zarzuty m.in. uprowadzenia i pozbawienia wolności, stosowania przemocy oraz zgwałcenia ze...

zobacz więcej

– Do Komisariatu Policji w Gdyni Oksywiu zgłosiła się 19-letnia kobieta, która poinformowała dyżurnego o tym, że została zwabiona do mieszkania znajomej, gdzie była przetrzymywana i uniemożliwiono jej wyjście – przekazała oficer prasowa KMP w Gdyni podkom. Jolanta Grunert.


Dwie kobiety w wieku 24 i 34 lat oraz 31-letni mężczyzna znęcali się i bili pokrzywdzoną. – Kobiety zagroziły 19-latce, że ją zabiją, jeśli zgłosi to na policję – tłumaczyła Grunert.


Mundurowi ustalili dane kobiet i mężczyzny oraz adresy ich zamieszkania. Zatrzymali podejrzanych i przewieźli ich do policyjnej celi. Decyzją sądu kobiety zostały aresztowane na trzy miesiące, a 31-latek objęty policyjnym dozorem.


– Za udział w pobiciu i naruszenie czynności ciała grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności – podkreśliła oficer prasowa. Kobiety dodatkowo odpowiedzą za znieważenie, naruszenie nietykalności i zmuszanie do określonego zachowania.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej