RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Tomasz Lis wydał oświadczenie. „Jest mi z tego powodu przykro”

Tomasz Lis (fot. Michal Fludra/NurPhoto via Getty Images)
Tomasz Lis (fot. Michal Fludra/NurPhoto via Getty Images)

Najnowsze

Popularne

„W ramach zawartej ugody oświadczam, że publikując w serwisie społecznościowym wpis z dołączoną do niego grafiką w postaci okładki tygodnika »Newsweek« odnoszącej się do osoby pana redaktora Bogdana Rymanowskiego moim celem nigdy nie było podważenie jego rzetelności zawodowej i reputacji jako dziennikarza” – napisał na Twitterze Tomasz Lis. „Jak to nie było? I gdzie słowo »przepraszam«?” – pytają internauci.

UE oburzona, wszędzie faszyści. „Tylko w jednym kraju nie ma faszystów… w Niemczech”

Unijne elity krytykują państwa, w których wygrywa prawica. Goście programu #Jedziemy zauważyli, że było tak w przypadku Polski i Węgier,Szwecji i...

zobacz więcej

Chodzi o wpisy publikowane przez Tomasza Lisa 5 i 6 grudnia 2021 r. Dziennikarz Telewizji Polsat został nazwany „siewcą głupoty” kwestionującym słuszność szczepień przeciwko COVID-19.


Zobacz także: Co działo się w „Newsweeku”? Kolejny dziennikarz opisuje szczegóły

 

„Jeśli Pan Redaktor Rymanowski poczuł się tymi słowami dotknięty, to jest mi z tego powodu przykro” – napisał Tomasz Lis w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych. 


„Przyjmuję ten gest drugiej strony jako wyraz dobrej woli. Sprawę uważam za zamkniętą” – odpowiedział na Facebooku Bogdan Rymanowski.


Zobacz także:  Lis nie wyleciał za mobbing? „Powody są znacznie gorsze”

 

Internauci podkreślają jednak, że we wpisie Tomasza Lisa zabrakło słowa „przepraszam”.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej