RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Uciekał policjantom kradzionym autem i miał narkotyki [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

Do aresztu trafił 36-latek, którego po pościgu zatrzymali policjanci z Zielonej Góry. Okazało się, że jechał kradzionym autem, miał narkotyki i był pod ich wpływem – poinformowała Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Makabryczny wypadek na Lubelszczyźnie. Samochód roztrzaskał się o drzewo

Do tragicznego wypadku doszło na trasie Chyże – Bełżec w powiecie tomaszowskim (woj. lubelskie). Zginęli dwaj mężczyźni w wielu 24 i 17 lat. Według...

zobacz więcej

Mężczyźnie przedstawiono zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków, kradzieży pojazdu, niezatrzymania się do kontroli drogowej, a także kradzieży z włamaniem do innego pojazdu a terenie Wschowy (Lubuskie). Grozi mu nawet do 10 lat więzienia – powiedziała policjantka. 

 

Dodała, że na wniosek prokuratora sąd podjął decyzję o aresztowaniu podejrzanego na trzy miesiące. 

 

W minionym tygodniu policjanci z zielonogórskiej komendy otrzymali informację, że po drodze krajowej nr 27 porusza się samochód terenowy, którego kierowca miał wyraźne problemy z utrzymaniem odpowiedniego toru jazdy. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol. 


Na wysokości Świdnicy funkcjonariusze namierzyli wskazany przez świadków pojazd. Mundurowi dali kierującemu sygnał do zatrzymania, jednak ten nie zareagował i jechał dalej.

Strzelanina na Targówku. Policja zatrzymała Igora S.

W nocy z piątku na sobotę policjanci zatrzymali poszukiwanego Igora S., uczestnika strzelaniny na Targówku – poinformował w sobotę rzecznik Komendy...

zobacz więcej

Torba z amfetaminą


Po kilku kilometrach, na wysokości miejscowości Piaski auto się zatrzymało. Policjanci wybiegli z radiowozu i obezwładnili kierującego, założyli mu kajdanki i przeszukali samochód.


W aucie była torba, w której znajdowały się woreczki z amfetaminą. Narkotyki zatrzymany 36-latek miał także przy sobie. 

 

Po sprawdzeniu w bazach danych wyszło na jaw, że samochód ma założone tablice rejestracyjne od innego pojazdu i jest kradziony. Wstępne badanie wykazało, że 36-latek kierował będąc pod działaniem amfetaminy.


Zatrzymanemu pobrano krew do dalszych badań w celu ustalenia stężenia narkotyków w organizmie. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej