RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Tak królewski personel nazywał Meghan Markle

Meghan Markle miała mieć negatywny wpływ na księcia Henryka (fot. PAP/EPA/TOLGA AKMEN)
Meghan Markle miała mieć negatywny wpływ na księcia Henryka (fot. PAP/EPA/TOLGA AKMEN)

Najnowsze

Popularne

„Narcystyczna socjopatka” – tak księżną Meghan Markle miał nazywać jej były personel. Badacz rodziny królewskiej Valentine Low opisał w nowej książce, że żona księcia Henryka od początku miała planować wyjście z rodziny królewskiej.

Pogrzeb królowej Elżbiety II [WIDEO]

W kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze dobiegły końca oficjalne uroczystości pogrzebowe brytyjskiej królowej Elżbiety II. Symbole władzy...

zobacz więcej

W książce „Courtiers: The Hidden Power Behind the Crown” Low opisał kulisy konfliktu Henryka i jego żony, amerykańskiej aktorki Meghan Markle z rodziną królewską. Konflikt zakończył się rezygnacją przez małżeństwo Sussexów z królewskich obowiązków w 2020 r. i ich przeprowadzką do Stanów Zjednoczonych.


– Wszyscy wiedzieli, że rodzina królewska będzie oceniana przez pryzmat szczęścia Meghan. Błędem, który popełniono, było myślenie, że ona chce być szczęśliwa. Ona chciała być odrzucona, od początku miała obsesję na tym punkcie – powiedział autorowi były członek personelu pary książęcej.


W publikacji ujawniono, że prywatny sekretarz Sussexów Sam Cohen, dyrektor PR Sarah Latham i asystent sekretarza prasowego Marnie Gaffney byli „zszokowani” zachowaniem księżnej – wskazuje dziennik „The Sun”. Ujawniono także, że książę Henryk był „równie lekceważący” wobec starszych dworzan i miał im wysyłać „okropne e-maile”.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej