RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Automatyczna brama przytrzasnęła 3-latka. Dziecko nie żyje

Uwolnienie chłopca było możliwe tylko przy użyciu specjalistycznego sprzętu (fot. Shutterstock)
Uwolnienie chłopca było możliwe tylko przy użyciu specjalistycznego sprzętu (fot. Shutterstock)

Najnowsze

Popularne

Nie żyje 3-letni chłopiec, który w niedzielę został przygnieciony automatyczną bramą na posesji domu na terenie powiatu pabianickiego - poinformowała kom. Aneta Sobieraj z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Makabryczny wypadek na Lubelszczyźnie. Samochód roztrzaskał się o drzewo

Do tragicznego wypadku doszło na trasie Chyże – Bełżec w powiecie tomaszowskim (woj. lubelskie). Zginęli dwaj mężczyźni w wielu 24 i 17 lat. Według...

zobacz więcej

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę przed południem na jednej z posesji w miejscowości Nowa Gadka na terenie gminy Ksawerów w woj. łódzkim.


Strażacy otrzymali powiadomienie o dziecku uwięzionym między metalowymi elementami rozsuwającej się przy pomocy silnika elektrycznego bramy wjazdowej.


– Na miejscu strażacy zastali dziecko bez czynności życiowych uwięzione między elementami bramy. Uwolnienie chłopca było możliwe tylko przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Mimo podjętej przez strażaków i zespół ratownictwa medycznego resuscytacji krążeniowo-oddechowej, nie udało się przywrócić czynności życiowych dziecka na miejscu zdarzenia – przekazał mł. kpt. Szymon Giza z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Pabianicach.

Chłopiec w stanie krytycznym został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łodzi, jednak lekarzom nie udało się uratować jego życia.Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Jak poinformowała kom. Sobieraj, opiekunowie dziecka byli trzeźwi. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej