RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Zaginął polityk Lewicy. Ostatni raz był widziany w Krakowie

Jakub Bocheński (fot. Policja małopolska )
Jakub Bocheński (fot. Policja małopolska )

Najnowsze

Popularne

Policja poszukuje Jakuba Bocheńskiego – polityka Lewicy z Nowego Sącza (Małopolskie). Ostatnio mężczyzna widziany był w czwartek między godz. 11 a 13 w Krakowie, w pobliżu hotelu przy ul. Dąbskiej 5.

Polak zniknął bez śladu na Maderze. Niedawno w tym samym rejonie zaginął Niemiec

Portugalskie służby ratownicze poszukują 35-letniego polskiego turysty, który zaginął 7 lipca w okolicach miasta Porto Moniz na Maderze, wyspie...

zobacz więcej

„Jakub Bocheński 22 września 2022 roku między godziną 11–13 wyszedł z hotelu »Hilton« przy ul. Dąbskiej 5 w Krakowie i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej zaginiony mężczyzna nie powrócił, nie nawiązał też kontaktu z rodziną” – poinformowała w sobotę małopolska policja na swojej stronie internetowej. 

 

Zgodnie z ogłoszeniem o zaginięciu, Jakub Bocheński ubrany był w czarną bluzę z kapturem i dżinsowe spodnie. Mógł przemieszczać się grafitowym Renaultem Megane, combi, o numerach tablic KNS0453N. Mężczyzna ma 30 lat, 180 cm wzrostu, brązowe oczy, ciemnobrązowe włosy, ma brodę. 

 

Osoby, które widziały Jakuba Bocheńskiego lub mają o nim informacje proszone są o kontakt pod numerami telefonu: 112, 47 83 52 910, 47 83 53 070 lub 505 770 122. 

 


O pomoc w poszukiwaniach prosi też m.in. współprzewodniczący Nowej Lewicy, europoseł Robert Biedroń. „Szukamy Kuby, naszego kolegi. Od wczoraj szuka go też policja. Podaj proszę dalej tę wiadomość. Może ktoś coś widział, coś wie” – napisał w mediach społecznościowych. 

 

Według nieoficjalnych informacji polityk przebywał w Krakowie na szkoleniu. Po przerwie i lunchu nie wrócił już na zajęcia. Swoje rzeczy pozostawił na stoliku w sali. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej