RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Napaść seksualna w Częstochowie. Policjanci publikują portret pamięciowy sprawcy

Rozpoznajesz go? (fot. policja.pl)
Rozpoznajesz go? (fot. policja.pl)

Najnowsze

Popularne

Policjanci poszukują mężczyzny, który dokonał napaści seksualnej na mieszkankę Częstochowy w połowie czerwca. Funkcjonariusze publikują portret pamięciowy sprawcy i apelują o pomoc.

Kierowca wysiadł z 1,5-latkiem z miejskiego autobusu, żeby zrobić mu masaż serca

Kierowca autobusu miejskiego z Katowic przeprowadzając resuscytację krążeniową uratował 1,5-roczne dziecko, które wraz z mamą podróżowało jego...

zobacz więcej

Czynności w tej sprawie prowadzą kryminalni z Komisariatu VI Policji w Częstochowie. Chodzi o zdarzenie, do którego doszło w nocy 18 czerwca br. przy ulicy Bohaterów Katynia. 

 

Z ustaleń śledczych wynika, że młody mężczyzna zaatakował kobietę w klatce bloku, w którym mieszkała, próbując zmusić ją do wykonania innej czynności seksualnej. 

 

„Gdy kobieta zaczęła krzyczeć, sprawca uciekł. Wstępne ustalenia wskazują, że sprawcą był mężczyzna w wieku około 25 lat, miał około 180 centymetrów wzrostu, oczy jasne, nos długi, usta cienkie, jasną cerę, w chwili zdarzenia ubrany był w ciemną odzież” – opisują policjanci. 

  

I publikują sporządzony portret pamięciowy sprawcy. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 47 85 816 11 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112, albo 997. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej