RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Pijani jechali na hulajnogach w pobliżu komendy. Dostali mandaty po 2,5 tys. zł

Mężczyźni zostali ukarani mandatami w wysokości 2,5 tys. zł (fot. Shutterstock)
Mężczyźni zostali ukarani mandatami w wysokości 2,5 tys. zł (fot. Shutterstock)

Najnowsze

Popularne

Dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych przez policjantów z Gniezna (woj. wielkopolskie), kiedy jechali hulajnogami elektrycznymi w pobliżu komendy. Mężczyźni nie zachowywali równego toru jazdy, czym wzbudzili zainteresowanie policjantów. Okazało się, że byli pijani.

Łoś wpadł do studni w Giżycku. Wystawała tylko głowa [ZDJĘCIA]

Łoś wpadł do studni w Giżycku. Na pomoc wezwano strażaków, którzy po wypompowaniu wody wyciągnęli zwierzaka. Łoś o własnych siłach wrócił do lasu.

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek w Gnieźnie. Jak podała miejscowa policja, funkcjonariusze drogówki zauważyli dwóch mężczyzn jadących na hulajnogach elektrycznych ul. Papieża Jana Pawła II, czyli w pobliżu ich jednostki. 


Styl ich jazdy wskazywał, że mogą być pod wpływem alkoholu. – Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. Podczas prowadzonej interwencji wobec 26-letniego mieszkańca gminy Trzemeszno i 32-letniego gnieźnianina policjanci wyczuli woń alkoholu. Wynik badania stanu trzeźwości młodszego wykazał ponad 0,5 promila alkoholu, za to starszy miał prawie 2 promile – wskazała policja. 


Mężczyźni zostali ukarani mandatami w wysokości 2,5 tys. zł.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej