RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Anne Heche skończyła pisać przed śmiercią drugą część pamiętników

Anne Heche (fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)
Anne Heche (fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

Najnowsze

Popularne

Pamiętniki Anne Heche, które skończyła pisać przed śmiercią, ukażą się w styczniu. Znana z serialu „Ally McBeal” i filmu „Donnie Brasco” aktorka zmarła 11 sierpnia w wieku 53 lat. Przyczyną śmierci były obrażenia, jakich doznała w wypadku samochodowym, do którego doszło tydzień wcześniej.

Nie żyje aktorka Anne Heche

Zmarła amerykańska aktorka Anne Heche – poinformowała jej przyjaciółka Nancy Davis w mediach społecznościowych. Przez tydzień pozostawała w...

zobacz więcej

Wspomnienia Anne Heche noszą tytuł „Call me Anne”. Licząca 140 stron książka jest kontynuacją jej pierwszej autobiografii „Call me crazy” z 2001 r.


Publikacja dedykowana jest jej dwóm synom, 20-letniemu Homerowi i 13-letniemu Atlasowi. Książkę wydało niszowe wydawnictwo Start Publishing z New Jersey.


Z fragmentów książki, do których dotarło Associated Press, dowiadujemy się, że Heche nie ominęła w pamiętniku przemyśleń na temat swojego głośnego związku z Ellen DeGeneres, z którą pod koniec lat 90. tworzyła jedną z pierwszych w historii otwarcie homoseksualnych par w Hollywood.


„Otrzymałam łatkę skandalistki, bo zakochałam się w kobiecie. Zanim zaczęłam umawiać się z Ellen, nigdy nie byłam z kobietą. Nie identyfikowałam się jako lesbijka. Po prostu się zakochałam! Było to dla mnie – żeby było jasne – równie dziwne, jak dla innych” – pisała Heche.


Przyznała też, że z powodu swojej relacji z DeGeneres trafiła w Hollywood na „czarną listę” i przez 10 lat duża studia filmowe omijały ją szerokim łukiem. Znalezienie pracy stanowiło dla niej zatem ogromny problem.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej