RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Czy będzie kolejna część serii „Ocean's”?

Brad Pitt, George Clooney i Matt Damon  (fot. Steve Granitz/WireImage)
Brad Pitt, George Clooney i Matt Damon (fot. Steve Granitz/WireImage)

Najnowsze

Popularne

W latach 2001-2007 Brad Pitt, George Clooney i Matt Damon zrealizowali trzy filmy spod znaku „Ocean's”, o mistrzach złodziejskiego fachu, którzy w spektakularny sposób okradają kasyna. Jak dowiedział się nieoficjalnie „The Sun”, gwiazdorzy są gotowi nakręcić czwartą część serii.

Nie żyje legendarny amerykański komik znany m.in. z „Ocean's Eleven”

Carl Reiner, jeden z najpopularniejszych amerykańskich komików, zmarł wieku 98 lat – podają we wtorek agencje. Scenarzysta, reżyser i aktor znany w...

zobacz więcej

„Plotki o filmie z udziałem George'a, Brada i Matta krążyły od lat, ale przy ich napiętych harmonogramach zrealizowanie tego projektu było po prostu niemożliwe. Wreszcie jednak zebrał się odpowiedni zespół ludzi, dający nadzieję na duży sukces. Główne gwiazdy uznały, że byłoby fajnie powrócić do tego tematu” – przekazał dziennikowi „The Sun” tajemniczy informator.


Film ma już zarys fabuły, który podobno bardzo dobrze się zapowiada. Na razie nie jest jasne, czy film, tak jak trzy pierwsze części serii, wyreżyseruje Steven Soderbergh.


Rok temu jeden z aktorów związanych z cyklem, Don Cheadle, przyznał, że były już kiedyś luźnie rozmowy o czwartej odsłonie. Jednak śmierć Berniego Maka w 2008 r., jednej z gwiazd „Ocean's” (zmarł w wieku 50 lat z powodu powikłań po zapaleniu płuc), sprawiła, że ekipa straciła chęć do pracy nad tym projektem. Z kolei w 2020 r., w wieku 98 lat zmarł inny aktor kojarzony z „Ocean's”, Carl Reiner. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej