RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Kobieta, która wyglądała jak bliźniaczka Elżbiety II, przestała na tym zarabiać

 Mary Reynolds (fot.  Yui Mok/PA Images/Getty Images)
Mary Reynolds (fot. Yui Mok/PA Images/Getty Images)

Najnowsze

Popularne

89-letnia Mary Reynolds, która od 1988 r. zarabia na wyjątkowym podobieństwie do zmarłej królowej, oświadczyła, że po śmierci Elżbiety II z szacunku dla monarchini usunie się w cień.

Elżbieta II opuściła koncert Beatlesa. „Przykro mi, muszę obejrzeć serial”

Po śmierci brytyjskiej monarchini media na całym świecie przypominają mniej znane fakty z jej życia. Jednym z nich jest ten, którym podzielił się...

zobacz więcej

„To był wielki przywilej, że wyglądałam jak ona, ponieważ myślę, że była taka niesamowita” – stwierdziła Reynolds w rozmowie z „Newsweekiem”. Jak wielu ludzi na całym świecie, sobowtórka śledziła losy królowej, gdy ogłoszono, że Elżbieta II została objęta nadzorem medycznym i członkowie rodziny królewskiej zmierzają do niej, by się pożegnać. 

 

Reynolds zagrała Elżbietę II w kilku programach telewizyjnych i filmach, w tym w serialu „Doctor Who” i brytyjsko-amerykańskiej komedii akcji z 1990 r. „Bullseye” (polski tytuł: „Strzał w dziesiątkę!”), gdzie występują Michael Caine i Roger Moore.

 

W rzeczywistości nigdy nie spotkała królowej. Po śmierci monarchini nie zamierza się już wcielać się w jej postać. Stwierdziła jednak, że zachowa wszystkie stroje, w które się przebierała, by pamiętać o kobiecie, dla której „rodzina była najważniejsza”.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej