RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Rozmowa z Sarą James po finałowym występie w amerykańskim „Mam talent”

Najnowsze

Popularne

14-letnia Sara James w finale amerykańskiej wersji programu „Mam talent” – „America's Got Talent” – zaśpiewała piosenkę Kate Bush „Running Up That Hill”. I dostała owacje na stojąco. – Skupiam się na tym momencie, w którym jestem – powiedziała Sara James w rozmowie z reporterką TVP Info.

Sara James przed finałem „America's Got Talent”

Utalentowana 14-latka z Polski Sara Zofia Egwu-James dostała się do finału amerykańskiego konkursu „Mam talent”. Nastolatka dotarła tak wysoko...

zobacz więcej

W klipie przed występem Sara mówiła o tym, że przyjechała z miasteczka, gdzie jest pięć sklepów i dwie stacje benzynowe; nie marzyła nawet, że przyjedzie do Ameryki. Podkreśliła, że zakochała się w tym miejscu i ma nadzieję, że Ameryka pokocha ją. 


Twórca formatu „Mam talent”, Simon Cowell po występie polskiej wokalistki powiedział, że oszołomiła go ona swoim wykonaniem. – Świetnie wykonałaś jedną z najbardziej ikonicznych piosenek na świecie – ocenił.


Juror show Howie Mandel zauważył, że Sara jest utalentowaną perfekcjonistką, która jeszcze nie raz będzie występować w USA. Heidi Klum dodała, że Sara „brzmi jak najlepsza wokalistka sezonu, ma świeżość i wygląda jak supergwiazda”. Sofía Vergara doceniła prezencję Polki na scenie. 


„Skupiam się na tym momencie w którym jestem”


Już po występie Sara udzieliła wywiadu reporterce TVP Info, w którym mówiła, że każdy z etapów był nową przygodą i nowym doświadczeniem. – I każdy wymagał ode mnie jak najwięcej skupienia – wskazała pytana o to, co było dla niej najtrudniejsze.


Zapytana, co dalej, odpowiedziała, że stara się myśleć o tym, co dzieje się w tej chwili. – Na razie zostaję tu, gdzie jestem, i myślę o jutrze; już nie mogę się doczekać – dodała.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej