RAPORT

Prorosyjska era Tuska

„Jestem niesamowicie dumny”. Premier Morawiecki przyjął szczególnych gości [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

Jestem niesamowicie dumny i gratuluję naszym wspaniałym siatkarzom, panu trenerowi, panu kapitanowi – powiedział we wtorek premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z reprezentacją Polski, która zdobyła srebrny medal w mistrzostwach świata.

EuroBasket: świetny mecz Polaków. Mamy ćwierćfinał!

Polacy nie przestają zaskakiwać. Po serii dobrych występów w fazie grupowej, podopieczni Igora Milicicia pokonali faworyzowaną Ukrainę (94:86) i...

zobacz więcej

Szef rządu przypomniał, że mistrzostwa odebrane Rosji zostały zorganizowane w Polsce i Słowenii. Impreza stała na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym i dostarczyła wielu wspaniałych wrażeń i emocji.


Nie znam drugiej takiej dyscypliny zespołowej, w której byłaby taka dominacja Polaków. Złoto, złoto, srebro. Wspaniała gra, niezwykła droga do finału – podkreślił premier.


Mateusz Morawiecki podczas spotkania w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów jeszcze raz podziękował zawodnikom w imieniu wszystkich Polaków „za wolę walki, za pot, wysiłek, za profesjonalizm”.


Czytaj także: MŚ siatkarzy: zabrakło sił. Polacy wicemistrzami świata


Ubiegamy się teraz o organizację kolejnych mistrzostw świata w siatkówce, za cztery lata. Mam nadzieję, że otrzymamy ten przywilej, bo pokazaliśmy naprawdę klasę – zaznaczył.


Biało-Czerwoni w finałowym meczu MŚ rozgrywanym w niedzielę w Katowicach przegrali z Włochami 1:3


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej