RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Sara James przed finałem „America's Got Talent”

Najnowsze

Popularne

Utalentowana 14-latka z Polski Sara Zofia Egwu-James dostała się do finału amerykańskiego konkursu „Mam talent”. Nastolatka dotarła tak wysoko dzięki temu, jak zaśpiewała utwór Eltona Johna „Rocket man”. Sławę w Polsce zyskała po udziale w programach TVP „The Voice Kids” i „Szansa na sukces”.

Sara James ze Złotym Przyciskiem. Ogromny sukces Polki w USA! [WIDEO]

Sara James zdobyła popularność po tym, jak wygrała czwartą edycję programu „The Voice Kids” Telewizji Polskiej. Teraz młoda piosenkarka podbija...

zobacz więcej

Sara James zdobyła popularność po tym, jak wygrała czwartą edycję programu „The Voice Kids” Telewizji Polskiej. Następnie reprezentowała Polskę podczas konkursu Eurowizji Junior w Paryżu, gdzie otarła się o zwycięstwo i zajęła drugie miejsce.

 

W czerwcu Sara James wzięła udział w przesłuchaniach do amerykańskiego show muzycznego „America's Got Talent”. 14-letnia piosenkarka podbiła serca jurorów, śpiewając utwór „Lovely” Billie Eilish. 

 

Występ tak spodobał się jurorom, że wokalistka otrzymała „złoty przycisk” od Simona Cowella, co zapewniło jej automatyczny awans do półfinału.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO
Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej