RAPORT

Pogarda

„O Jezu!”. Kolejna wpadka Szczuki. Co wypsnęło się tym razem?

Kolejna wpadka Kazimiery Szczuki (fot. Michal Fludra/NurPhoto via Getty Images)
Kolejna wpadka Kazimiery Szczuki (fot. Michal Fludra/NurPhoto via Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Kazimiera Szczuka nie ma najlepszej passy jako prowadząca rozmowy w RMF FM. Po ubiegłotygodniowym wywiadzie z wiceszefem MSZ Pawłem Jabłońskim, podczas którego za wszelka cenę chciała uciszyć rozmówcę i pochwaliła się wiedzą o „biliardach”, nagrała wyjaśnienia i przeprosiny. Dzisiaj jednak, podczas przedstawiania gościa, Władysława Kosniaka-Kamysza, pamięć zawiodła prowadzącą ponownie. Najpierw pomyliła, a potem zmieniła nazwę radia.

Skandaliczny wywiad w RMF FM. Wiadomo, co dalej z Kazimierą Szczuką

– To, że pani nie podobają się moje odpowiedzi, nie znaczy, że może pani oczekiwać cały czas innych – powiedział wiceminister Paweł Jabłoński do...

zobacz więcej

– Przypomnę, że moim gościem jest Władysław Kosiniak-Kamysz, Kazimiera Szczuka na antenie radia Tok FM, o Jezu przepraszam, na antenie RMF MF – powiedziała prowadząca. 


Na usprawiedliwienie dziennikarki można powiedzieć, że Szczuka przez lata związana była z redakcją należącą do Agory.


Trudno jednak wytłumaczyć, w jaki sposób Szczuka mogła przekręcić nazwę obecnego pracodawcy.


Nagranie z wpadki błyskawicznie obiegło media społecznościowe.To kolejna kompromitująca wpadka Szczuki. Przed tygodniem na dziennikarkę spadła fala krytyki po rozmowie z wiceszefem MSZ Pawłem Jabłońskim. 


Po kilku dniach Szczuka zabrała głos, publikując oświadczenie. 


– Zupełnie bezsensownie zaatakowałam gościa, przerywałam mu, krzyczałam na niego, właściwie nie dawałam mu dojść do słowa. To było niegrzeczne, niekulturalne, niestosowne, niegodne i po prostu głupie i chamskie – powiedziała. 


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej