RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Cameron Diaz życzyła dziennikarzowi popularnego pisma, by... zachorował na raka

Cameron Diaz (fot. Tommaso Boddi/Getty Images)
Cameron Diaz (fot. Tommaso Boddi/Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Za kilka dni ukaże się pamiętnik legendarnego założyciela magazynu „Rolling Stone” Janna Wennera. Potentat medialny opisuje w tej książce swoje doświadczenia z największymi gwiazdami amerykańskiego show-biznesu. Do mediów trafił fragment pamiętnika, który dotyczy Cameron Diaz. Po tym, jak na łamach należącego wówczas do Wennera pisma „Us Weekly” ukazało się zrobione jej z ukrycia zdjęcie, aktorka wpadła w szał i życzyła jednemu z pracowników czasopisma, aby... zachorował na nowotwór.

„Ryczący lew” porwany z hotelu. Złodziej wykazał się sprytem

Wykonane przez Yousufa Karsha zdjęcie znane jako „Ryczący lew” to bez wątpienia najsłynniejszy portret brytyjskiego premiera. Jest najczęściej...

zobacz więcej

13 września do księgarń trafi książka zatytułowana „Like a Rolling Stone: A Memoir”. Jest to pamiętnik Janna Wennera, założyciela kultowego magazynu „Rolling Stone”, który przez ludzi z branży nazywany jest „najwybitniejszym redaktorem swojego pokolenia”.


Według opisu wydawcy publikacja to „zapis głęboko osobistych wspomnień, które wprowadzają czytelnika do świata muzyki, polityki i stylu życia epoki wielkich zmian dokonujących się w Ameryce i na świecie”. 

 

 „Wenner pisze z klarownością dziennikarza i eseisty. Zabiera nas za kulisy życia i twórczości Boba Dylana, Johna Lennona, Micka Jaggera, Bono i Bruce'a Springsteena. Jego niezwykła podróż zaprowadziła go nawet do Gabinetu Owalnego, gdzie przeprowadził ikoniczne wywiady z Billem Clintonem i Barackiem Obamą” – głosi opis książki. 

 

Pozyskany przez media fragment nadchodzącej publikacji może zainteresować wielu fanów kina. Autor książki przytacza bowiem na jej kartach szokującą anegdotę na temat hollywoodzkiej aktorki Cameron Diaz.


Wenner nie wspomina dobrze kontaktu z gwiazdą, która miała w wyjątkowo brutalny sposób zareagować na opublikowanie zrobionego jej z ukrycia zdjęcia. Choć nazwisko Diaz nie pada w tekście, bez trudu można domyślić się, o kogo chodzi.

Pamiątki po słynnych mafiosach poszły pod aukcyjny młotek

Na aukcji w Kalifornii pod młotek poszły pamiątki po słynnych amerykańskich mafiosach. Dwie z nich – list, który napisał Al Capone, oraz medal,...

zobacz więcej

 Autor opisuje historię „pewnej aktorki”, która wpadła w furię po tym, jak na łamach należącego wówczas do redaktora pisma „Us Weekly” pojawiła się fotografia przedstawiająca blond piękność namiętnie całującą Justina Timberlake'a. Para spotykała się od 2003 do 2007 r., a wspomniane zdjęcie wykonano właśnie w tym okresie, gdy zakochani wypoczywali na Hawajach. 

 

„Mam nadzieję, że dostaniesz raka” 

 

Wenner opisał gwiazdę jako „nad wyraz nieprzyjemną”. Dowód? Gdy feralna fotografia obiegła świat, Diaz miała powiedzieć jednemu z dziennikarzy pisma: „Mam nadzieję, że dostaniesz raka”.


Rewelacje te sprowokowały lawinę negatywnych komentarzy pod adresem aktorki. „Czyż Cameron nie jest znana z tego, że jest okropna i traktuje ludzi z góry?” – napisał na Twitterze jeden z odbiorców. „Jak można powiedzieć coś takiego? Rak to potworna i wyniszczająca choroba. Nie wiem, jak złym trzeba być człowiekiem, żeby życzyć tego komuś” – oburzył się inny. 

 

Sama Diaz na razie nie odniosła się do tej publikacji.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej