RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Ukradła pieniądze z kasy sklepu. Prawie wszystkie straciła na giełdzie kryptowalut

Policjanci z Płońska zatrzymali 30-letnią kobietę (fot. Policja)
Policjanci z Płońska zatrzymali 30-letnią kobietę (fot. Policja)

Najnowsze

Popularne

Policjanci z Płońska zatrzymali 30-letnią kobietę, zatrudnioną w jednym z tamtejszych sklepów medycznych, która zabrała ze sklepowej kasy ponad 10 tys. zł. Prawie wszystkie skradzione pieniądze straciła, grając na giełdzie kryptowalut. Grozi jej do pięciu lat więzienia.

13-letni rowerzysta potrącony na przejściu dla pieszych

Wypadek z udziałem dziecka na ul. Unruga w Gdyni. 13-letni rowerzysta wjechał na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżający samochód. Na...

zobacz więcej

Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Płońsku kom. Kinga Drężek-Zmysłowska, kilka dni temu tamtejsi funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o kradzieży pieniędzy przez jedną z pracownic sklepu medycznego – „poczynania 30-latki zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu”. 

 

– Zatrudniona od niedawna kobieta, gdy zostawała w sklepie sama, sukcesywnie, co kilka dni wyjmowała z kasy pieniądze. Wystawiała do tego odpowiedni dokumenty wypłaty, ale nie wpłacała później pieniędzy na firmowe konto. Wkładała je do koperty i chowała do swojej torebki – wyjaśniła kom. Drężek-Zmysłowska. 

 

 Dodała, iż 30-latka ze sklepowej kasy zabrała w sumie ponad 10 tys. zł, a później, tłumacząc się chorobą, wzięła zwolnienie lekarskie.

Samolot runął do wody. Dramatyczne sceny w Jastarni nagrał przypadkowy świadek [WIDEO]

Niewielka awionetka z czterema osobami na pokładzie runęła do wody na Półwyspie Helskim. Do groźnego wypadku doszło w okolicy Jastarni, gdy krótko...

zobacz więcej

– 30-latkę policjanci zatrzymali, gdy zgłosiła się do pracodawcy po wynagrodzenie za ostatni miesiąc. Okazało się, że w podobny sposób działa w poprzednim miejscu pracy, skąd została zwolniona – przekazała rzeczniczka płońskiej policji.

 

Jak zaznaczyła, zatrzymana powiedziała funkcjonariuszom, iż „pieniądze, które ukradła z kasy sklepu medycznego przegrała na internetowej giełdzie, gdzie inwestowała w kryptowaluty”. 

 

Kobieta usłyszała zarzut kradzieży, za co grozi jej nawet pięć lat więzienia – dodała kom. Drężek-Zmysłowska. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej