RAPORT

Tusk kontra Tusk

Szok na lotnisku w Katowicach. Para uprawiała seks na oczach ludzi

Para kochanków nie przejmowała się tym, że patrzą na nich ludzie (fot. arch.PAP/Andrzej Grygiel, FB/Baranów International Memport)
Para kochanków nie przejmowała się tym, że patrzą na nich ludzie (fot. arch.PAP/Andrzej Grygiel, FB/Baranów International Memport)

Każdemu zdarza „zapomnieć się” i zrobić coś, czego robić się nie powinno. Jednak to, co można było zobaczyć na lotnisku w Katowicach, nigdy nie powinno się wydarzyć. Para kochanków w ogóle nie przejmowała się tym, co pomyślą ludzie – zupełnie nadzy uprawiali seks na przylotniskowym parkingu. Miłosne igraszki nagrał przypadkowy świadek.

Musieli przenieść transseksualną skazaną, bo zapłodniła współosadzone

Demi Minor, transseksualna skazana, została przeniesiona do nowej placówki, w której są sami mężczyźni. Wcześniej umieszczono ją w więzieniu dla...

zobacz więcej

Nagranie krąży w sieci. Po raz pierwszy zostało opublikowane w ostatnich dniach sierpnia na facebookowym profilu „Baranów International Memport”. Na filmie widać parę nagich kochanków, oddających się miłosnym uniesieniom.  

 

Chcieli być „na widoku”?


Sytuacja miała miejsce na parkingu tuż obok terminala portu lotniczego w Pyrzowicach. Igraszek nie przerwały nawet okrzyki świadków, dopingujących parę. Choć tego typu „nieobyczajne wybryki” są wykroczeniem, za które grozi kara grzywny do 1500 złotych, para kontynuowała swoje poczynania.  

 

Media wskazują, że tego typu sytuacje można uznać za dogging – jak określa się podejmowanie aktywności seksualnej w miejscach publicznych i czerpanie z tego satysfakcji.  


Zobacz także: Siostry chciały zrobić selfie nad wodospadem. Nie żyje sześcioosobowa rodzina

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej