RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Półnagie drag queen zbierają pieniądze od dzieci. Uzbrojona Antifa przed wejściem [WIDEO]

Drag queen show budzi kontrowersje nawet w USA (fot. Erik McGregor/LightRocket via Getty Images, twitter.com/SaraGonzalesTX, TaylerUSA)
Drag queen show budzi kontrowersje nawet w USA (fot. Erik McGregor/LightRocket via Getty Images, twitter.com/SaraGonzalesTX, TaylerUSA)

Najnowsze

Popularne

W Stanach Zjednoczonych zorganizowano kolejną imprezę, na której roznegliżowane drag queen bawiły się z dziećmi i ich opiekunami. W ramach sprzeciwu wobec seksualizacji i epatowania nagością, grupa mieszkańców zorganizowała się, by protestować przeciwko imprezie. Nie zostali wpuszczeni do środka, bo wejścia do lokalu chronili aktywiści Antify (organizacji uznawanej przez wiele środowisk za grupę terrorystyczną) wyposażeni m.in. w karabiny AR-15.

Majka Jeżowska na Campusie kpi z mieszkańców Nowego Sącza [WIDEO]

Podczas Campusu Polska Przyszłości piosenkarka Majka Jeżowska stwierdziła, że Nowy Sącz to „zagłębie kościelno-zaściankowe”. Jak zaznaczyła,...

zobacz więcej

Zdarzenie miało miejsce w Roanoke w stanie Teksas na przedmieściach Dallas.


Środowiska LGBT zorganizowały tam tzw. drag show, czyli wydarzenie, podczas którego wyzywająco ubrani mężczyźni stylizowani na kobiety tańczyli przed dziećmi, promowali ideologię gender i zbierali pieniądze.


Zobacz także:  Roznegliżowany drag queen i 3-letnie dzieci. Interweniowała policja

 

Jak czytamy, podczas imprezy w Teksasie nie brakowało wulgaryzmów i epatowania nagością. „Dzieci otrzymały opaski uprawniające do zakupu alkoholu” – piszą amerykańscy dziennikarze.


Ogromne kontrowersje w sieci budzi również fakt, że wydarzenie ochraniali członkowie Antify. Mężczyźni mieli zasłonięte twarze i niemal jednakowe czarne stroje. „Mieli broń. W każdej chwili mogło dojść do tragedii, a obok stały dzieci” – komentowali oburzeni mieszkańcy, którzy zebrali się przed lokalem.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej