RAPORT

Pogarda

Żona filmowej legendy wniosła pozew o rozwód. Powód: rozrzutność

Według niektórych szacunków fortuna pary opiewa na kilkaset milionów dolarów (fot. SPOT-stoianov / BACKGRID / Backgrid USA / Forum)
Według niektórych szacunków fortuna pary opiewa na kilkaset milionów dolarów (fot. SPOT-stoianov / BACKGRID / Backgrid USA / Forum)

Najnowsze

Popularne

Jennifer Flavin wniosła pozew o rozwód z Sylvestrem Stallone'm, którego żoną jest od 25 lat. Jak wynika z pozyskanych przez media dokumentów sądowych, małżonka aktora zarzuca mu „celowe rozproszenie, uszczuplenie i marnowanie” ich wspólnego majątku. Flavin twierdzi, że rozrzutność aktora i jego niefrasobliwe podejście do zarządzania domowym budżetem doprowadziły do konieczności zaciągania pożyczek, co zagroziło finansowemu bezpieczeństwu ich rodziny.

Informacja o rozstaniu Sylvestra Stallone'a i jego żony Jennifer Flavin zszokowała fanów aktora. Przez lata uchodzili oni bowiem za jedną z najbardziej zgodnych par amerykańskiego show-biznesu, a zaledwie kilka miesięcy temu obchodzili 25. rocznicę ślubu.


„Nie ma odpowiednich słów, aby opisać, jak wiele ta niesamowicie altruistyczna, oddana i cierpliwa kobieta wniosła do mojego życia. Moim jedynym marzeniem jest przeżycie z nią kolejnego ćwierćwiecza” – napisał o żonie gwiazdor „Rocky'ego” w opublikowanym w mediach społecznościowych 18 maja poście.


Gwiazda naraża się lewicowemu lobby. Chodzi o kolor skóry aktorów

Choć mimo upływu lat serial „Przyjaciele” wciąż cieszy się olbrzymią popularnością, to coraz częściej jego twórcy muszą mierzyć się z krytyką,...

zobacz więcej

Była modelka 19 sierpnia wniosła pozew o rozwód. „Choć przestaniemy być małżeństwem, zawsze będę pielęgnować naszą trwającą już ponad 30 lat relację. Oboje jesteśmy w pełni oddani naszym pięknym córkom” – stwierdziła lakonicznie w oświadczeniu.


O kryzysie w związku Stallone'a i jego ukochanej zrobiło się głośno, gdy zagraniczne media donosiły o tym, że tatuaż przedstawiający twarz żony aktor przykrył wizerunkiem... ukochanego psa.


Jak wynika z udostępnionych przez „People” dokumentów sądowych, przyczyną podjęcia przez Flavin decyzji o rozwodzie były coraz poważniejsze spory o pieniądze.

Kolejny film przeszedł do historii. „Top Gun: Maverick” wyprzedził „Titanica”

Przed premierą filmu „Top Gun: Maverick” z pewnością nikt nie spodziewał się tego, że kontynuacja hitu z Tomem Cruise'm w roli głównej przyciągnie...

zobacz więcej

Flavin poprosiła sąd o przyznanie jej prawa do wyłącznego użytkowania wartej 35 mln dolarów posiadłości w Palm Beach na Florydzie. „Układ ten jest w najlepszym interesie obu stron” – czytamy we wniosku.


Sam Stallone na razie żonie niczego publicznie nie zarzuca. „Kocham rodzinę. Polubownie i prywatnie zajmujemy się teraz rozwiązaniem tych osobistych problemów” – napisał w oświadczeniu na temat rozwodu.

Według niektórych szacunków fortuna małżeństwa opiewa na kilkaset milionów dolarów. Pozyskane przez „People” dokumenty ujawniły, że pół roku temu sprzedali oni ekskluzywną willę w Beverly Park w Los Angeles za 58 mln dolarów. A opublikowany niedawno raport „Variety” na temat zarobków hollywoodzkich gwiazd wykazał, iż Stallone dostaje milion dolarów za każdy odcinek realizowanego właśnie dla platformy Paramount serialu „Tulsa King”.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej