RAPORT

Pogarda

Joe Pesci wraca na ekran. Zagra dziadka byłego chłopaka Kim Kardashian

Joe Pesci był nominowany do Oscara trzy razy, statuetkę otrzymał za „Chłopców z ferajny” (fot. Paul Archuleta/Getty Images)
Joe Pesci był nominowany do Oscara trzy razy, statuetkę otrzymał za „Chłopców z ferajny” (fot. Paul Archuleta/Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Joe Pesci dołączył do obsady komediowego serialu „Bupkis” realizowanego przez platformę streamingową Peacock. Serial ten ma opowiedzieć fabularyzowaną historię życia popularnego komika Pete'a Davidsona („Król Staten Island”). Jak informuje portal „Deadline”, Pesci wcieli się w postać jego dziadka.

Twain na cenzurowanym. Antyniewolnicza powieść uznana za rasistowską

Od pokoleń uważana przez badaczy za przykład literatury antyrasistowskiej powieść Marka Twaina „Przygody Hucka Finna” została uznana za...

zobacz więcej

Choć lista ról Joego Pesciego jest bogata, to w serialu do tej pory zagrał tylko raz. W 1985 r. był w obsadzie detektywistycznej komedii „Half Nelson”, która została zdjęta z anteny po emisji zaledwie dziewięciu odcinkach. Rola w serialu „Bupkis” będzie więc drugim występem w serialu telewizyjnym w karierze tego popularnego aktora, który niedawno wrócił do zawodu w „Irlandczyku” Martina Scorsese.


Gwiazdą serialu „Bupkis” jest jednak Pete Davidson. Komik gra w nim główną rolę, jest również współautorem scenariusza oraz producentem. Fakt, że udało mu się namówić do występu w tej produkcji Joego Pesciego, można uznać za nie lada osiągnięcie. Aktor ogłosił w 1999 roku, że przechodzi na emeryturę i od tamtego czasu pojawił się na ekranie zaledwie trzykrotnie.

Jak czytamy w zapowiedziach, komediowy serial „Bupkis” ma łączyć fakty z życia komika z „absurdalnymi elementami oryginalnego postrzegania świata, z czego znany jest Davidson”. Wcześniej ogłoszono, że w postać matki głównego bohatera wcieli się Edie Falco (znana z postaci Carmeli Soprano w serialu „Rodzina Soprano”).


Pete Davidson, o którym w ostatnich dniach było głośno głównie za sprawą jego rozstania z Kim Kardashian, niedawno ukończył zdjęcia do komedii „Meet Cute”, w której wystąpił u boku Kaley Cuoco. Teraz pracuje na planie komedii „Wizards!”, w której on i Orlando Bloom wcielają się w role właścicieli plażowego baru. Davidson zagra także w thrillerze „The Home”.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej