RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Lis kpi z Polaków. Chciał uderzyć w PiS, a zaliczył wpadkę

Tomasz Lis (fot.PAP/Leszek Szymański)
Tomasz Lis (fot.PAP/Leszek Szymański)

Najnowsze

Popularne

Tomasz Lis chciał uderzyć w beneficjentów programów socjalnych i połączyć ich z Prawem i Sprawiedliwością. Ocenił, że na partię rządzącą głosuje „wielka klasa niepracujących zwolenników”. Zdaniem internautów, dziennikarzy i polityków publicysta oskarżany o mobbing ośmieszył się, bo grupa bezrobotnych jest teraz w Polsce najniższa w historii.

Dlaczego Tusk i Sikorski nie pojechali na Ukrainę? Waszczykowski wyjaśnia

Wojna na Ukrainie trwa już pół roku, a Donald Tusk ani razu nie pojawił się w Kijowie. – Niemcom wojna rosyjsko-ukraińska, a szczególnie opór...

zobacz więcej

„Najbliższe wybory nie będą tylko starciem PiS-u z opozycją. PiS za pomocą socjalu stworzył całą wielką klasę swych niepracujących zwolenników” – napisał na Twitterze Tomasz Lis.


Jak ocenił, „to oni mają utrzymać Kaczyńskiego u władzy i zdecydować o losach wszystkich pracujących, w tym całej generacji młodych Polaków”.


Zobacz także:  Kolejny dziennikarz „Newsweeka” ujawnia: Lisa nie skasowali za żaden mobbing

 

„Panie Tomaszu, proszę jeszcze nie wracać z urlopu, na którym nie był pan podobno 5 lat, i porządnie odpocząć. Bo wypisuje pan bzdury straszliwe, nie mające pokrycia w faktach. Bezrobocie w Polsce wynosi 4,9 proc. (dane za czerwiec br.), czyli to 818 tys. ludzi” – skomentowała na Twitterze Anna Maria Żukowska z Lewicy.


Wicemarszałek Senatu z PiS Marek Pęk również podkreślił, że bezrobocie w Polsce jest obecnie historycznie niskie, a tymczasem w ostatnich wyborach kandydat Zjednoczonej Prawicy zdobył głosy ponad 10 mln Polaków.


Zobacz także:  Tomasz Lis w PO? Poseł Platformy: Widzę go na naszych listach

 

„Jakby Tomasz Lis nie istniał, to spindoktorzy PiS musieliby go wymyślić” – piszą internauci, żartując z oskarżanego o mobbing publicysty, który został zmuszony do rozstania się z „Newsweekiem” i zawieszony w audycjach TOK FM.
Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej