RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Skandale wokół Piotra Kraśki. TVN zabiera głos

Piotr Kraśko. Czy wróci na antenę stacji TVN? (fot. PAP/Kalbar)
Piotr Kraśko. Czy wróci na antenę stacji TVN? (fot. PAP/Kalbar)

Najnowsze

Popularne

Przez kilka lat nie płacił podatków i jeździł autem mimo zatrzymanego prawa jazdy. Po kolejnych skandalach prezenter TVN Piotr Kraśko zniknął z anteny; trwają spekulacje, czy wróci do pracy. „W Faktach TVN i TVN24 trzymamy kciuki i czekamy na jego powrót do zdrowia” – poinformowała stacja.

Politycy PO – wyrozumiali dla Rosjan, bezwzględni dla Polaków

UE huczy o nowym pomyśle restrykcji na Rosję – wstrzymania wiz turystycznych. Projekt blokują Niemcy, więc politycy PO ogłosili, że również...

zobacz więcej

Po tym, jak portal tvp.info ujawnił, że prezenter TVN Piotr Kraśko przez kilka lat nie płacił podatków, dziennikarz zniknął z anteny.


Nie był to bowiem pierwszy raz, gdy pisały o nim media w całym kraju. Wcześniej o Kraśce było głośno gdy okazało się, że przez kilka lat jeździł samochodami bez prawa jazdy.


Zobacz także:  Czy Piotr Kraśko złamał kodeks etyki Discovery? „Uczciwość jest ważna”

 

W ostatnich dniach serwis wirtualnemedia.pl przekazał, że do końca sierpnia Kraśki nie ma w grafiku prowadzących „Fakty”.


– Jest silny opór znacznej części redakcji przeciwko powrotowi Piotra do pracy. Takie sygnały wysyłane są do zarządzających nie tylko informacją w TVN, ale stacją w ogóle. Niewykluczone, że Kraśko w ogóle nie wróci, ani do „Faktów”, ani do TVN – twierdził informator z redakcji „Faktów” i dodawał, że nakładające się na siebie sprawy Kraśki „są trochę dla stacji śmierdzącym jajem”.


Teraz do sprawy odnieśli się przedstawiciele firmy zatrudniającej prezentera. 


Zobacz także:  Piotr Kraśko zniknął z anteny. Dziwna postawa stacji TVN

 

„Piotr Kraśko przebywa na zwolnieniu lekarskim, w Faktach TVN i TVN24 trzymamy kciuki i czekamy na jego powrót do zdrowia. Informacje o rzekomych decyzjach stacji są nieprawdziwe” – przekazano w krótkiej informacji zamieszczonej na Twitterze.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej