Lekkoatletyczne ME: Złoto Skrzyszowskiej w biegu na 100 m przez płotki

Pia Skrzyszowska (fot. Maja Hitij/Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Pia Skrzyszowska została w Monachium mistrzynią Europy w biegu na 100 przez płotki. Srebro wywalczyła Węgierka Luca Kozak, a brąz Szwajcarka Ditaji Kambundji. Tuż za podium znalazł się Holenderka Nadine Visser.

Srebrny medal polskiej sztafety 4x400 m na mistrzostwach Europy [WIDEO]

Polki zdobyły srebrny medal lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Monachium w rywalizacji sztafet 4x400 m. „Biało-Czerwone” (3:21,68) wystartowały...

Pia Skrzyszowska zdobyła złoty medal lekkoatletycznych mistrzostw Europy w biegu na 100 metrów przez płotki. Polka uzyskała czas 12 sekund i 53 setne i wyprzedziła Węgierkę Lucę Kozak oraz reprezentantkę Szwajcarii Ditaji Kambundji.

To dwunasty medal reprezentantów Polski na mistrzostwach Europy w Monachium i trzeci złoty.