RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Donald Tusk nie wiedział, że jest nagrywany. Powiedział, co sądzi o pracy w Sejmie [WIDEO]

– To jest tak upiorna myśl, że ja będę tam z powrotem siedział... na tej Wiejskiej – powiedział Donald Tusk na chwilę przed wejściem na antenę TVN 24. Zakulisową rozmowę można było przypadkowo obejrzeć w aplikacji TVN 24 GO – informuje Onet.

„Tusk wywołuje panikę!” Najpierw węgiel, potem cukier, teraz rtęć

Politycy opozycji są wściekli na Donalda Tuska, że przegrzał temat Odry. Jak uważają, źle zrobił, powielając kłamstwo o rzekomej rtęci. Tymczasem...

zobacz więcej

Wpadkę lider PO zaliczył w piątek rano tuż przed emisją programu „Jeden na jeden” w TVN 24. Użytkownicy mobilnej aplikacji TVN 24 GO mogli usłyszeć zakulisową rozmowę dziennikarki Agaty Adamek i byłego premiera, którzy nie spodziewali się, że ich pozaantenowa rozmowa ujrzy światło dzienne.


Na nagraniu widać było, jak Adamek ustala z zespołem realizującym program ostatnie szczegóły techniczne, prosi między innymi o „zegar”, który pozwoli jej kontrolować płynący czas antenowy – relacjonuje portal.


– Demotywuje mnie świadomość, że będę musiał kandydować – stwierdza w pewnym momencie lider PO. – Że co? – dopytuje prowadząca. – Że będę musiał kandydować – powtarza Tusk. – Będzie musiał pan kandydować – stwierdza Adamek. – To jest tak upiorna myśl, że ja będę tam z powrotem siedział... na tej Wiejskiej (adres siedziby Sejmu – przyp. red.) – mówi Tusk.
Po chwili rusza program na żywo. Lider PO skrytykował w nim między innymi rząd za działania wobec katastrofy na Odrze. – Niestety, wszystkie znaki na ziemi wskazują, że władza lekceważy i robi wszystko, aby coś ukryć. To trochę przypomina – tylko że w o wiele większej skali – aferę z respiratorami. Smród nie tylko śniętych ryb, ale smród wokół całej tej sprawy roznosi się po całej Polsce – stwierdził. Dodał, że „tutaj potrzebne jest śledztwo i bardzo uczciwa analiza, kto doprowadził do tego, że życie w Odrze zamarło”.


Twoje INFO - kontakt z TVP INFO


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej