RAPORT

Pogarda

Pupil Putina pławi się w luksusie w Las Vegas. Wypatrzyli go Ukraińcy [WIDEO]

Filipp Kirkorow (fot. Kristina Nikishina/Epsilon/Getty Images)
Filipp Kirkorow (fot. Kristina Nikishina/Epsilon/Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Filipp Kirkorow to rosyjski piosenkarz i aktor. Nie tak dawno występował dla okupantów na Krymie i wpisywał się w antyukraińską propagandę. Teraz został dostrzeżony, gdy spędzał urlop z przyjaciółmi w amerykańskim Las Vegas. Na mieście został zauważony i rozpoznany przez Ukraińców, którzy krzyczeli w jego kierunku „Chwała Ukrainie”.

Niemcy: „Zawartość rtęci poniżej normy”. Badania obalają tezy polityków PO

Najnowsze próbki wody badane w Niemczech nie dostarczyły dowodów na obecność substancji organicznej lub nieorganicznej, ani rtęci lub innych metali...

zobacz więcej

Filipp Kirkorow jest jedną z największych rosyjskich gwiazd. Publicznie deklaruje swoje uwielbienie dla Władimira Putina i podejmowanych przez przywódcę Rosji zbrodni wojennych – w tym inwazji na Ukrainę.


W zamian został wielokrotnie odznaczony – m.in. medalem zasłużonych artystów Federacji Rosyjskiej. Otrzymuje też gigantyczne wynagrodzenia.


Zobacz także:  To byłby skandal. Putin i Xi Jinping planują wziąć udział w szczycie G20

 

Internauci udostępniają teraz nagrania, na których widać, jak Kirkorow spędza czas w Stanach Zjednoczonych. Piosenkarz ubrany jest w odzież luksusowych marek.


W pewnym momencie autor filmiku rozpoznał mierzącego około dwóch metrów Kirkorowa, a inne osoby zaczęły krzyczeć „Chwała Ukrainie!”.


W sieci nie brakuje już apeli, by Rosjanina pozbawić wizy i nakazać mu opuszczenie USA.


Nie brakuje uszczypliwości, że sankcje wobec pupila Władimira Putina potępi   Amnesty International.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej