RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Lubelska Cytrynówka wycofana. Jakie partie?

Wycofano partie Lubelskiej Cytrynówki (fot.  PAP/Leszek Szymański)
Wycofano partie Lubelskiej Cytrynówki (fot. PAP/Leszek Szymański)

Najnowsze

Popularne

Główny Inspektorat Sanitarny poinformował w czwartek o wycofaniu określonych partii Lubelskiej Cytrynówki w butelkach 100 ml. Powodem jest możliwość zanieczyszczenia produktu fragmentami szkła. W ramach ostrzeżenia publicznego dotyczącego żywności GIS podał, że wycofane zostały partie od L19922010915 do L19922011000, których producentem jest STOCK Polska Sp. z o.o., ul. Spółdzielcza 6, 20-402 Lublin.

Wycofane kolejne partie lodów. GIS ostrzega

Główny Inspektor Sanitarny przekazał w ramach ostrzeżenia publicznego o wycofaniu kolejnych kilku partii lodów firmy Häagen-Dazs. Powodem jest...

zobacz więcej

GIS został poinformowany przez producenta, że w związku z informacją otrzymaną od klienta o obecności fragmentu szkła w produkcie, firma postanowiła wycofać określone partie produktu Lubelska Cytrynówka 100 ml. Sanepid przekazał też, że po otrzymaniu informacji spółka przeprowadziła pilne postępowanie wyjaśniające, w wyniku którego zarząd spółki podjął decyzję o natychmiastowym wycofaniu z rynku produktu pochodzącego z określonych partii. Organy inspekcji monitorują proces wycofania produktu.


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej