RAPORT

Tusk kontra Tusk

„Pytanie na śniadanie” zdystansowało konkurencję

„Pytanie na śniadanie” to od 20 lat ulubiony przez widzów poranny program Dwójki (fot. TVP)
„Pytanie na śniadanie” to od 20 lat ulubiony przez widzów poranny program Dwójki (fot. TVP)

We wtorek, 16 sierpnia „Pytanie na śniadanie” TVP2 było najliczniej oglądanym programem w porannym paśmie i wygrało z konkurencją zarówno pod względem widowni, jak i udziałów.

„Koncert piosenki wojskowej państw NATO” hitem długiego weekendu

2,4 mln widzów w momencie najwyższej oglądalności według Modelu Oglądalności Rzeczywistej obejrzało w TVP1 „Koncert piosenki wojskowej państw...

zobacz więcej

16 sierpnia w momencie najwyższej oglądalności według Modelu Oglądalności Rzeczywistej program obejrzało prawie 550 tys. widzów, a średnia widownia wyniosła 460 tys. osób. Według Nielsen Media „Pytanie na śniadanie” w TVP2 obejrzało średnio 318 tys. osób , czyli o ponad 122 tys. widzów więcej w stosunku do tych, którzy wybrali codzienny program poranny konkurencji.  


Udziały „Pytania na śniadanie” w paśmie wyniosły 7,8 proc. w grupie 4+, powyżej średniej dziennych udziałów Dwójki, które 16 sierpnia były na poziomie 6,6 proc. Program uzyskał też przewagę nad konkurencją w grupie 16-59, której widownia wyniosła 145 tys. osób przy udziałach 8,2 proc., a także w grupie 16-49 gromadząc 107 tys. widzów i osiągając 8,6 proc. udziałów.  


„Pytanie na śniadanie” to od 20 lat ulubiony przez widzów poranny program Dwójki. W związku z jubileuszem antena przygotowała dla widzów wiele niespodzianek, m.in. wielki koncert w Operze Leśnej w Sopocie, na który zaprasza już 27 sierpnia.  

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej