RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Sopot. Policjanci szukają pedofila, nagrywał nagie dziecko na basenie

Rozpoznajesz go? (fot. Policja)
Rozpoznajesz go? (fot. Policja)

Policjanci z Sopotu poszukują mężczyzny, który utrwalał wizerunek nagiego dziecka na jednym z miejskich basenów. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę, powinien zgłosić się do organów ścigania.

Za pośpiech słono zapłaci. 51-latek jechał samochodem z prędkością 204 km/h [WIDEO]

Policjanci ze Słubic ukarali mandatem w wysokości 2,5 tys. zł i 10 punktami karnymi 51-latka, który swoim lexusem pędził 204 km/h drogą krajową nr...

zobacz więcej

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sopocie prowadzą postępowanie „w sprawie utrwalania wizerunku nagiej osoby małoletniej przy użyciu podstępu”. 

 

Do tego zdarzenia doszło w maju tego roku w jednym z basenów w Sopocie. Analizując zapisy kamer monitoringu śledczy ustalili, że związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek teraz opublikowali. 

 

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości. Każdy, kto go rozpoznaje lub ma informacje na jego temat, powinien skontaktować się z policjantami. 

  

Informacje można przekazać osobiście, zgłaszając się do Komendy Miejskiej Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A lub innej najbliższej jednostki policji albo mailowo pisząc na adres: komenda.sopot@gd.policja.gov.pl. 

 

Informacje można przekazać także telefonicznie, dzwoniąc do prowadzącej sprawę – tel. 47 74 263 35, całodobowo do dyżurnego sopockiej komendy – tel. 47 74 262 22 albo na numer alarmowy 112. Informacje można przekazać także do Prokuratury Rejonowej w Sopocie. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej