RAPORT

Prorosyjska era Tuska

„Koncert piosenki wojskowej państw NATO” hitem długiego weekendu

Sukces „Koncertu piosenki wojskowej państw NATO” (fot. PAP/Marcin Gadomski)
Sukces „Koncertu piosenki wojskowej państw NATO” (fot. PAP/Marcin Gadomski)

2,4 mln widzów w momencie najwyższej oglądalności według Modelu Oglądalności Rzeczywistej obejrzało w TVP1 „Koncert piosenki wojskowej państw NATO”. W sobotę i niedzielę TVP2 była anteną pierwszego wyboru. Natomiast w poniedziałek liderem dnia była TVP1.

„Najlepszy KFPP od lat”. Koncerty w Opolu przyciągnęły miliony

„7 wyjątkowych koncertów, amfiteatr wypełniony nawet po północy. Miliony widzów (3,78 mln w piku). Najlepszy KFPP od lat. Dziękuję twórcom,...

zobacz więcej

W Dniu Święta Wojska Polskiego, 15 sierpnia transmitowane z Elbląga niezwykłe wydarzenie muzyczne według Modelu Oglądalności Rzeczywistej zainteresowało średnio prawie 2 mln osób. Według Nielsen Media koncert przyciągnął do Jedynki 1,8 mln widzów przy 15,9 proc. udziałach. W piku widownia wyniosła 2,3 mln osób. Tego dnia transmisje z uroczystości państwowych obejrzało w TVP1, TVP Polonia i TVP Info 1,5 mln widzów według MOR, a według Nielsen Media 1,3 mln osób. 


W sobotę, 13 sierpnia i niedzielę, 14 sierpnia TVP2 z udziałami odpowiednio 7,5 proc. i 7,3 proc. była anteną pierwszego wyboru. Natomiast w poniedziałek, 15 sierpnia TVP1 z udziałami na poziomie 10,6 proc. była liderem dnia. 


 

W poniedziałek, 15 sierpnia Dwójka i TVP Sport rozpoczęły transmisję lekkoatletycznych Mistrzostw Europy w Monachium. Rywalizacje polskich sportowców według MOR na obu antenach obejrzało w paśmie wspólnym 1,5 mln widzów, a według NM 1,4 mln widzów 


W poniedziałek, 15 sierpnia w Wilnie, odbył się wyjątkowy koncert „Ballady i Romanse”, który upamiętnił Rok Polskiego Romantyzmu oraz dwusetną rocznice ukazania się, w tym właśnie mieście, „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza. To wydarzenie muzyczne w TVP Polonia i TVP Kultura zainteresowało 17 tysięcy widzów przy udziałach 0,1 proc. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej