RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Zachęcał do popierania Tuska, odchodzi. Zmiany u wydawcy Onetu, Faktu i Newsweeka

Mark Dekan nawoływał „do krytyki polskiego rządu za brak poparcia lidera PO na stanowisko szefa Rady Europejskiej” (fot. mat. pras.)
Mark Dekan nawoływał „do krytyki polskiego rządu za brak poparcia lidera PO na stanowisko szefa Rady Europejskiej” (fot. mat. pras.)

Najnowsze

Popularne

Mark Dekan nie będzie już prezesem Ringier Axel Springer Polska – informuje portal Salon24. „Mark Dekan dał się poznać jako szef koncernu, który wspierał Donalda Tuska i zachęcał do krytyki polskiego rządu za brak poparcia lidera PO na stanowisko szefa Rady Europejskiej” – podkreśla redakcja.

Onet: Agnieszka Burzyńska zawieszona, „potencjalny konflikt interesów”

Redaktorzy naczelni Onetu Bartosz Węglarczyk i „Faktu” Katarzyna Kozłowska poinformowali o zawieszeniu współpracy z Agnieszką Burzyńską. Jako powód...

zobacz więcej

Jak czytamy w artykule, 1 września 2022 roku stanowisko prezesa spółki obejmie obecny wiceprezes Aleksander Kutela. Dotychczasowy CEO Ringier Axel Springer Polska, Mark Dekan, zostanie mianowany COO amerykańskiej POLITICO Media Group, wchodzącej w skład Axel Springer SE. 

 

„Mark Dekan dał się poznać jako szef koncernu, który wspierał Donalda Tuska i zachęcał do krytyki polskiego rządu za brak poparcia lidera PO na stanowisko szefa Rady Europejskiej. W 2017 roku polski rząd jako jedyny nie wyraził zgody dla tej kandydatury - słynne »27:1«” – pisze Salon24. 


Przeczytaj także: Wyrwał z Onetu o „dehumanizowaniu ludzi jak Ukraińcy prorosyjskich separatystów”

 

– Serdecznie dziękuję Markowi Dekanowi za jego doskonałą pracę nad rozwojem Ringier Axel Springer w Polsce i w całej Europie Środkowo-Wschodniej, i życzę mu wszystkiego najlepszego w jego nowych przedsięwzięciach – powiedział CEO Ringier, Marc Walder. Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej