RAPORT

Tusk kontra Tusk

Zbrodnia podczas rodzinnej awantury. Mogło pójść o majątek

Prawdopodobną przyczyną zabójstwa były nieporozumienia na tle majątkowym (fot. Shutterstock)
Prawdopodobną przyczyną zabójstwa były nieporozumienia na tle majątkowym (fot. Shutterstock)

W wyniku awantury domowej 69-latek zabił swojego 43-letniego siostrzeńca. Do tragedii doszło w Klimontowie (Małopolskie). Prawdopodobną przyczyną zabójstwa były nieporozumienia na tle majątkowym.

Brutalne morderstwo przy produkcji serialu „Prawo i porządek”

Członek ekipy serialu telewizyjnego „Prawo i porządek: Zorganizowana przestępczość” został śmiertelnie postrzelony w Nowym Jorku. Według mediów...

zobacz więcej

Małopolska policja poinformowała, że w miniony piątek z miejscowości Klimontów, powiat proszowicki, dostała zgłoszenie o zakrwawionym mężczyźnie leżącym na drodze. Na miejscu funkcjonariusze znaleźli 43-latka z licznymi ranami kłutymi na plecach i brzuchu. Mężczyzna znajdował się w pobliżu posesji, w której mieszkał. Został zabrany do szpitala, gdzie po operacji zmarł. 


W trakcie przeszukania domu zamordowanego w jednym z pokojów natknięto się na leżącego na łóżku 69-latka. On również miał rany kłute. Mężczyzna, pod nadzorem policji, trafił do szpitala. Według ustaleń śledczych, to właśnie on śmiertelnie ranił 43-letniego krewnego. 


Wobec 69-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Stan zdrowia mężczyzny nie pozwala na jego umieszczenie w areszcie. Według ustaleń śledczych, prawdopodobną przyczyną zabójstwa były nieporozumienia na tle majątkowym 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej