RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Uciekał przed policją, spowodował wypadek, w którym zginęły cztery osoby

Pościg zakończył się tragedią (fot. Houston Texas Police Department)
Pościg zakończył się tragedią (fot. Houston Texas Police Department)

Cztery osoby zginęły na autostradzie w zachodniej części Teksasu, kiedy uciekający przed policją kierowca z duża prędkością zjechał na przeciwny pas ruchu, powodując czołowe zderzenie z innym autem – poinformowały lokalne władze.

„Absolutnie nierealne”. Katastrofa mostu w Norwegii [WIDEO]

W położonym w pobliżu Lillehammer Tretten, na południu Norwegii zawalił się 150 metrowy drewniany most. Jeden samochód wpadł do wody, ciężarówka...

zobacz więcej

Wypadek miał miejsce na autostradzie numer 285 w następstwie pościgu, który rozpoczął się na drodze 90, około 370 km na zachód od San Antonio. Kiedy policjant zatrzymał tam ciężarówkę, jej kierowca nagle odjechał.


Według teksaskiego Departamentu ds. Bezpieczeństwa Publicznego (DPS) na autostradzie numer 285 uciekający z dużą prędkością mężczyzna zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył czołowo w nadjeżdżającego pickupa.


„Obydwa pojazdy stanęły w płomieniach. Niezidentyfikowany dotychczas kierowca ciężarówki i siedzący z tyłu Meksykanin zginęli na miejscu. Zginęli także dwaj mężczyźni z pickupa, mieszkańcy teksańskiego Del Rio” – poinformował DPS.Jadąca w ciężarówce kobieta, która siedziała z przodu, obok kierowcy, doznała ciężkich obrażeń. W stanie krytycznym przewieziono ją śmigłowcem do szpitala w Odessie w stanie Teksas.


Podczas wypadku fragmenty obu pojazdów uszkodziły trzeci samochód, ale nikt w nim nie ucierpiał.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej