RAPORT

Prorosyjska era Tuska

„Nie pociągnąłem za spust”. Raport FBI zaprzecza słowom Aleca Baldwina

Alec Baldwin (fot. Mark Sagliocco/Getty Images for National Geographic)
Alec Baldwin (fot. Mark Sagliocco/Getty Images for National Geographic)

Najnowsze

Popularne

Wg raportu FBI, do którego dotarło ABC News broń, z której zginęła operatorka Halyna Hutchins nie mogła wystrzelić bez naciśnięcia za spust. Przeczy to słowom aktora Aleca Baldwina, który przedstawiał inną wersję wydarzeń.

Kim była Halyna Hutchins? „Wschodząca gwiazda” przypadkowo zastrzelona przez Baldwina

Śmiertelnie postrzelona przez aktora Aleca Baldwina operatorka filmowa była obywatelką Ukrainy – potwierdził ukraiński resort dyplomacji. Halyna...

zobacz więcej

W październiku zeszłego roku na planie westernu „Rust” doszło do tragedii – operatorka Halyna Hutchins podczas prób do kręcenia jednej ze scen została zastrzelona. Ranny został również reżyser filmu Joel Souza.


Zobacz także: Alec Baldwin przypadkowo zastrzelił operatorkę. Dramat na planie filmu


Testy wykonane na broni wykazały, że broń nie mogła wystrzelić bez pociągnięcia za spust” – głosi raport FBI. Jednocześnie klasyfikuje on całą tragedię jako „wypadek”. 


Powyższy raport przeczy słowom Aleca Baldwina, który w grudniu podczas wywiadu ze stacją ABC przekonywał do innej wersji wydarzeń. – Nie pociągnąłem za spust – przekonywał aktor.


Prokuratura w Santa Fe, która prowadzi całą sprawę nie podjęła jeszcze decyzji w sprawie oskarżenia. Śledczy czekają na zapisy rozmów telefonicznych Aleca Baldwina.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej