RAPORT

Tusk kontra Tusk

Makabryczny wypadek pod Opatowem. Pojazd zmiażdżył osobówkę [WIDEO]

We wsi Jałowęsy pod Opatowem doszło nad ranem do tragicznego wypadku samochodowego, w wyniku którego zginęła jedna osoba. Na miejscu pracują policjanci i prokurator.

Tragiczny wypadek w Warszawie. Tramwaj ciągnął 5-latka. Chłopiec nie przeżył

Koszmarny wypadek na warszawskiej Białołęce. Tramwaj przytrzasnął wysiadającego 5-latka i odjechał z przystanku, ciągnąc chłopca po torowisku....

zobacz więcej

Policjantka w rozmowie z portalem tvp.info wyjaśniła, że kierujący mercedesem z naczepą 25-letni mieszkaniec gminy Lipnik z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi. 

 

– Zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z prawidłowo jadącym volkswagenem. Obydwa pojazdy wypadły z drogi. Mercedes przygniótł drugie auto. Osoba kierująca volkswagenem zginęła na miejscu. Ustalamy tożsamość ofiary. Pojazd został zarejestrowany w województwie lubelskim – relacjonuje rzeczniczka.  

 

Kierujący mercedesem był trzeźwy. Został przewieziony do szpitala na obserwację, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu wypadku odbywa się ruch wahadłowy. Utrudnienia mają skończyć się za około godzinę.  

Na miejscu są utrudnienia w ruchu (fot. Policja Opatów)
Na miejscu są utrudnienia w ruchu (fot. Policja Opatów)

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej