RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Donald Tusk porównał PiS do... rtęci. „Obrzydliwy typ”

Donald Tusk porównał PiS do rtęci (fot. PAP/Tomasz Wiktor)
Donald Tusk porównał PiS do rtęci (fot. PAP/Tomasz Wiktor)

Donald Tusk skomentował w mediach społecznościowych zatrucie wody w Odrze. W swoim wpisie Prawo i Sprawiedliwość porównał do rtęci. „Obrzydliwy typ” – napisał na Twitterze Jan Mosiński, poseł PiS.

Mieszkańcy Jaktorowa licznie powitali Tuska? „Większość z nich to przyjezdni, wielu z PO”

Donald Tusk pochwalił się w sieci, że na spotkanie z nim przyszło wielu mieszkańców Jaktorowa w województwie mazowieckim. „Zdecydowaną większość...

zobacz więcej

„Śnięte są nie tylko ryby w Odrze, śnięte jest całe państwo pod rządami Kaczyńskiego. PiS jest jak rtęć” – napisał w mediach społecznościowych lider Platformy Obywatelskiej. 


„Tusk porównuje PiS do rtęci bo - mimo, że to niepotwierdzone - sądzi, że Odrą płynie rtęć. Dodatkowo nie wiadomo, kto wprowadził ścieki do Odry.


Wiemy natomiast, że Trzaskowski spuszczał do Wisły szambo, w tym odchody. Do czego wiec porównać Platformę?” – napisał Kazimierz Smoliński z PiS.


„Skoro tak Pan lubi nawiązywać do ryb, to proponuje jednak uwzględnić je w diecie. Duża zawartość kwasów Omega-3 wpływa na poprawę procesów myślowych, których tu ewidentnie już brak” – zaproponował europoseł PiS Bogdan Rzońca.

„Obrzydliwy typ z tego Tuska. Porównuje PiS do rtęci” –skomentował poseł PiS Jan Mosiński. 

Z kolei dziennikarz TVP Bartłomiej Graczak przypomniał, że Donald Tusk jeszcze niedawno apelował, aby „w polityce było jak najmniej przemocy”. 


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej