RAPORT

Tusk kontra Tusk

Tragiczny wypadek w Warszawie. Tramwaj ciągnął 5-latka. Chłopiec nie przeżył

Koszmarny wypadek na warszawskiej Białołęce. Tramwaj przytrzasnął wysiadającego 5-latka i odjechał z przystanku, ciągnąc chłopca po torowisku. Chłopiec nie przeżył. – Miejsce zdarzenia jest zabezpieczone. Czynności prowadzą służby pod nadzorem prokuratora – powiedziała portalowi tvp.info kom. Paulina Onyszko z policji na Białołęce.

Kombajn zmielił auto. Cztery osoby cudem przeżyły

Cztery osoby, w tym troje dzieci, trafiły do szpitala w wyniku zderzenia kombajnu z samochodem osobowych na trasie Suwałki-Filipów. Interweniował...

zobacz więcej

Do wypadku doszło około godziny 11.40 za przystankiem PIMOT. Motorniczy tramwaju numer 18 nie zauważył, że drzwi przytrzasnęły nogę wysiadającego chłopca i ruszył w kierunku Żerania. Dziecko było ciągnięte kilkadziesiąt metrów po torowisku, zanim zaalarmowany motorniczy się zatrzymał.


Chłopiec nie przeżył. Jak podaje portal dziennika „Super Express”, był pod opieką babci, która zemdlała z przerażenia.


Pod nadzorem prokuratora


– Trwa ustalanie okoliczności tej tragedii. Na miejscu pracują policja i straż pożarna. Wszystko odbywa się pod nadzorem prokuratora – powiedziała portalowi tvp.info kom. Onyszko. – Rodzice zostali objęci opieką lekarską. Został zadysponowany psycholog – dodała.


Tramwaj linii 18, który jechał Jagiellońską, to Konstal 105 Na – pojazd starszego typu, w którym nie ma w nim monitoringu.Twoje INFO - kontakt z TVP INFO


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej