RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Makabryczne odkrycie w Warszawie. Na śmietniku znaleziono odcięte ludzkie nogi

Podejrzany został zatrzymany (fot. arch.PAP/Łukasz Gągulski, zdjęcie ilustracyjne)
Podejrzany został zatrzymany (fot. arch.PAP/Łukasz Gągulski, zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze

Popularne

Na warszawskiej Białołęce dokonano makabrycznego odkrycia. W śmieciach znajdowały się odcięte ludzkie nogi, zaś w jednym z mieszkań funkcjonariusze znaleźli ciało starszego mężczyzny. Zatrzymano podejrzanego o zbrodnię.

Morderstwo matki i córki w Gruszewni. Trwa policyjna obława

We wsi Gruszewnia na Śląsku odnalezione zostały ciała 70-letniej kobiety i jej 48-letniej córki. Wszystko wskazuje na to, że zostały zamordowane –...

zobacz więcej

Do tego zdarzenia doszło w czwartek późnym wieczorem przy ulicy Myśliborskiej na Białołęce.


– W jednym z bloków znaleziono ciało 75-letniego mężczyzny – mówi portalowi tvp.info kom. Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI. Śledczy nie mieli wątpliwości, że doszło do zabójstwa. 

 

– Zatrzymany został 48-letni właściciel mieszkania, w którym znajdowały się zwłoki. Na miejscu przeprowadzono czynności z udziałem prokuratora – dodaje rzeczniczka. 

 

Portal tvp.info potwierdził nieoficjalnie, że zamordowany mężczyzna miał obcięte nogi. Kończyny znaleziono na śmietniku blisko bloku; były zapakowane w plastikowe worki. 

 

Według radia RMF FM, 48-latek to były zięć ofiary. 75-latek poszedł do jego mieszkania, by odebrać dokumenty sądowe. Mężczyzna miał odciąć kończyny ofierze za pomocą piły tarczowej. 


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej