RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Złodziej ukrył się w pluszowym misiu. Wpadł, bo zabawki nie oddychają

Joshua Dobson zamienił zad pluszaka na celę więzienną (fot. Greater Manchester Police)
Joshua Dobson zamienił zad pluszaka na celę więzienną (fot. Greater Manchester Police)

Najnowsze

Popularne

18-letni Brytyjczyk Joshua Dobson spanikował, gdy policjanci przeprowadzili nalot na dom jego dziewczyny. Poszukiwany złodziej ukrył się w pluszowym misiu, ale nie zdołał przechytrzyć funkcjonariuszy.

Daniel w pułapce. Leśnicy uratowali cielaka ze studzienki [WIDEO]

Leśnicy z Nadleśnictwa Lutówko w województwie kujawsko-pomorskim uratowali młodego daniela, który wpadł do studzienki. Cielaka znalazł strażnik...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w mieście Rochdale w zeszłym miesiącu. Dobson był poszukiwany w związku z kradzieżą SUV-a marki Mitsubishi wartego 8,5 tysiąca funtów i zatankowaniem paliwa bez płacenia. Gdy policjanci przyszli szukać go w mieszkaniu jego dziewczyny, nastolatek wyciął dziurę w tylnej części pluszowego misia i – choć mierzy ponad 180 cm – zdołał wcisnąć się do zabawki mierzącej około 150 cm.


„Gdy zobaczyliśmy dużego misia oddychającego w trakcie rewizji domu podczas poszukiwania złodzieja wiedzieliśmy, że coś jest nie tak. Znaleźliśmy poszukiwanego w środku” – przekazała policja hrabstwa Greater Manchester.


18-latek został aresztowany i skazany na 9 miesięcy więzienia. Dodatkowo sąd nałożył na niego 27-miesięczny zakaz prowadzenia pojazdów.


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej