RAPORT

Pogarda

Poseł o słowach Millera: Wiernie służył zagranicznym interesom

Leszek Miller ostro o Polsce ws. KPO (fot. Michal Fludra/NurPhoto, Getty Images)
Leszek Miller ostro o Polsce ws. KPO (fot. Michal Fludra/NurPhoto, Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Europoseł opozycji Leszek Miller ocenił, że Polska przypomina „wrzeszczącego bachora”. „TVN24 puszcza te brednie ot tak, bez żadnego komentarza. Jak to nazwać inaczej niż antypolskim działaniem?” – zapytał na Twitterze Łukasz Mejza.

KE odblokuje KPO? „Jedynym kamieniem milowym jest Tusk na stanowisku premiera RP”

Komisja Europejska poinformowała, że wypłaci Polsce pieniądze na walkę ze skutkami epidemii, jeśli spełnimy tzw. kamienie milowe. Są ich setki, a...

zobacz więcej

Polska spełniła kamienie milowe mające jej zapewnić odblokowanie środków z KPO. Komisja Europejska wymyśla jednak nowe warunki i sugeruje, że pieniądze do Polaków w najbliższym czasie nie popłyną.


Sprawę skomentował Leszek Miller, europoseł wybrany do PE z list Koalicji Obywatelskiej.


Zobacz także ->  Leszek Miller o Polsce: Wrzeszczący bachor, którego trzeba...

 

– Polska przypomina wrzeszczącego bachora, którego trzeba wystawić za drzwi, i tak zostanie uczynione – powiedział na antenie TVN24 były premier.


„Wypowiedź Leszka Millera nikogo nie dziwi, bo mamy do czynienia z politykiem, który całą karierę wiernie służył wszystkim zagranicznym interesom, tylko nie polskim” – napisał na Twitterze Łukasz Mejza, poseł niezrzeszony.


Zobacz także ->  Budka chciał zostać ekspertem od rolnictwa. Zaliczył wpadkę ws. dojenia

 

W opublikowanej na Twitterze grafice przypomniał, że Miller to wieloletni były członek komunistycznego Biura Politycznego KC PZPR.


„TVN24 puszcza te brednie ot tak, bez żadnego komentarza. Jak to nazwać inaczej, niż antypolskim działaniem?” – dodał Mejza.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej