RAPORT

Pogarda

Trafił do więzienia za zdjęcie nad morzem. Uciekł z aresztu domowego

Karabinierzy zatrzymali 27-latka, który uciekł na wakacje (fot. LightRocket via Getty Images)
Karabinierzy zatrzymali 27-latka, który uciekł na wakacje (fot. LightRocket via Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Karabinierzy aresztowali 27-latka we włoskim rejonie Salento, po tym jak uciekł z aresztu domowego w Modenie. Mężczyzna opublikował na swoim koncie instagramowym zdjęcie z wakacji nad morzem i dzięki temu funkcjonariusze mogli go namierzyć.

Twardy lockdown we Włoszech. Obejmuje prawie 50 mln mieszkańców

Zakaz wychodzenia z domu bez ważnego powodu, wszelkich odwiedzin; zamknięte szkoły wszystkich szczebli, dozwolone spacery tylko w pobliżu domu –...

zobacz więcej

27-letni Włoch uciekł z aresztu domowego w Modenie i wyjechał do prowincji Lecce w regionie Apulia, gdzie dołączył do grupy przyjaciół na wakacjach – podała włoska agencja informacyjna AGI. Nie podano powodu, dla którego mężczyzna miał obowiązek pozostawania w areszcie domowym. Zdradził się on, publikując zdjęcia i wideo znad morza na Instagramie.

 

Karabinierzy wpadli na jego trop, a dzięki mediom społecznościowym mogli zrekonstruować przebieg zdarzeń. 27-latek wraz z przyjaciółmi bawił się na koncertach i na imprezach w nocnych lokalach w miejscowości wypoczynkowej Gallipoli.

 

Jak poinformowała AGI, współpraca funkcjonariuszy z Modeny i z Lecce pozwoliła złapać uciekiniera i wyśledzić go w domu w miejscowości Matino na południu Włoch. 


Zobacz także: Jeden z najgroźniejszych przestępców już w RzymieAplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej