RAPORT

Tusk kontra Tusk

Pijacki rajd 16-latki. Z niemal dwoma promilami skończyła w rowie [WIDEO]

Kierowca forda skończył jazdę w rowie. Okazało się, że to 16-latka bez prawa jazdy, za to z niemal dwoma promilami alkoholu w organizmie – informuje TVP3 Kielce.

Zajechał drogę i dał po hamulcach. Policja i internauci szukają sprawcy

6 sierpnia na trasie S7 w pobliżu Olsztynka kierowca volkswagena arteona zajechał drogę seatowi ibizie, powodując groźny wypadek. Szczęśliwie...

zobacz więcej

– We wtorek późnym wieczorem dyżurny buskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Słupia, przy drodze krajowej nr 73, w rowie znajduję się samochód. Mundurowi po dotarciu na miejsce potwierdzili tę informację. Przy pojeździe znajdowały się 16- i 17-latka oraz świadek zdarzenia. Jak się okazało, kierującą osobowym fordem była młodsza z dziewczyn – poinformowała st. asp. Justyna Konopka z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju.


Funkcjonariusze ustalili, że mieszkanka Pacanowa straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu. – Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie blisko dwa promile alkoholu. Pod wpływem alkoholu była też pasażerka forda. Po wykonaniu czynności nieletnie zostały przekazane rodzicom – dodała Konopka.


Sprawą 16-latki zajmie się Sąd Rodzinny.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej