RAPORT

Tusk kontra Tusk

Zajechał drogę i dał po hamulcach. Policja i internauci szukają sprawcy

Tak wygląda Seat Ibiza po zajechaniu drogi przez pirata drogowego (fot. FB/Sergiusz Rózicki)
Tak wygląda Seat Ibiza po zajechaniu drogi przez pirata drogowego (fot. FB/Sergiusz Rózicki)

6 sierpnia na trasie S7 w pobliżu Olsztynka kierowca volkswagena arteona zajechał drogę seatowi ibizie, powodując groźny wypadek. Szczęśliwie podróżująca samochodem rodzina wyszła z tego bez szwanku. Policja próbuje namierzyć sprawcę, w poszukiwania włączyli się także internauci.

Pijany kierowca zjechał do rowu i dachował. Po wypadku próbował uciec [WIDEO]

Kierowca audi na drodze z Mławy do Ciechanowa stracił panowanie nad samochodem, zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Jak się okazało, mężczyzna...

zobacz więcej

Do wypadku doszło 6 sierpnia około godz. 11.55 na trasie S7 w pobliżu Olsztynka na drodze w kierunku Warszawy.


Kierowca seata wyprzedzał sznur samochodów, tuż za nim, nie zachowując bezpiecznego odstępu, jechał volkswagen. 


Gdy seat zakończył manewr, zjechał na prawy pas. 


– Gdy zjechałem na prawy pas – kierowca niebieskiego arteona zajechał mi drogę i wcisnął hamulce. Nie mam wątpliwości, że to umyślny bandytyzm – relacjonuje w rozmowie z Interią Sergiusz Rózicki.

Zachowanie kierowcy arteona sprawiło, że seat gwałtownie zahamował, wpadł w poślizg i z całym impetem uderzył w barierki, następnie zrobił kolejny piruet i uderzył lewym przednim rantem w barierki, zatrzymując się dopiero na bandzie oddzielającej jezdnie drogi S7


Na szczęście kierującemu, jego żonie i czteroletniemu synkowi nic się nie stało. Sprawcy nie udało się jednak zidentyfikować. W jego poszukiwania zaangażowana jest policja.


Filmik ze zdarzenia zamieścił w mediach społecznościowych profil Bandyta z kamerką.

Z apelem na Facebooku zwrócił się także poszkodowany. „Jeżeli ktokolwiek jechał w tym czasie (11:55 to czas zdarzenia) trasą S7 w kierunku Warszawy (od Ostródy) na pewno widział ten pojazd. Być może ktoś z Was zarejestrował kamerką pokładową tych bandytów. Bardzo proszę o pomoc w namierzeniu tej bandytki/tego bandyty żeby odpowiedział/a za to co zrobił/a i nie naraził/a już nigdy nikogo na śmierć. Wszystkim, którzy mogą pomóc, gwarantuję pełną anonimowość” – napisał Rózicki.  

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej