RAPORT

Pogarda

Tragiczny wypadek Anne Heche. Aktorka jest w śpiączce

Anne Heche (fot.  Vincent Sandoval/Getty Images)
Anne Heche (fot. Vincent Sandoval/Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Hollywoodzka aktorka Anne Heche przebywa w śpiączce po tragicznym wypadku samochodowym, który spowodowała kilka dni temu w Los Angeles. Nowe informacje o stanie zdrowia aktorki przekazał jej rzecznik.

Groźny wypadek Anne Heche. Nowe informacje o stanie aktorki

Anne Heche spowodowała wypadek samochodowy w Los Angeles, wjeżdżając swoim autem w budynek mieszkalny, w którym następnie wybuchł pożar....

zobacz więcej

53-letnia Heche trafiła do szpitala w piątek po tym, jak prowadząc swoje auto wjechała nim z dużą prędkością w budynek mieszkalny, który następnie stanął w ogniu. Oprócz aktorki nikt inny nie został ranny, a w akcji gaszenia pożaru brało udział kilkudziesięciu strażaków.  

 

Media podawały, że w chwili wypadku auto Heche miało na liczniku ponad 140 km/h. Rzecznik Departamentu Policji Los Angeles powiedział w poniedziałek, że przyczyny i okoliczności wypadku są nadal przedmiotem śledztwa. 

 

Reprezentujący aktorkę Michael McConnell poinformował, że Anne Heche jest w stanie krytycznym w śpiączce, podłączona do maszyny wspomagającej oddychanie.


– W tej chwili jest w skrajnie krytycznym stanie – przekazał Agencji Reutera dodając, że aktorka ma poważne obrażenia płuc i oparzenia, „które wymagają interwencji chirurgicznej”. 


Stacja CNN informowała w poniedziałek, że policja prowadzi dochodzenie dotyczące prowadzenia przez aktorkę samochodu po wpływem alkoholu. W dniu wypadku śledczy pobrali od Heche próbkę krwi do badań. Jednak nadal czekają na wyniki. Media podają, że kobieta miała przed wypadkiem pić wino i wódkę. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej