RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Edyta Pazura: Zaczęłam myśleć, jak będę wychowywać dzieci w pojedynkę

Pies straży granicznej znalazł w walizce Cezarego Pazury kabanosy (fot. PAP/Archiwum Kalbar)
Pies straży granicznej znalazł w walizce Cezarego Pazury kabanosy (fot. PAP/Archiwum Kalbar)

Edyta i Cezary Pazurowie kilka dni temu wraz z trojgiem swoich dzieci przylecieli do Kalifornii na wakacje. Jak wyjawiła właśnie żona słynnego aktora, pobyt zaczął się niefortunnie, od incydentu na lotnisku w Los Angeles. Pies straży granicznej zainteresował się jego walizką. Funkcjonariuszka znalazła w niej... polskie kabanosy. Produkt został zarekwirowany.

Nowy spot z Pazurą. „Nawet prawdziwy Kiler nie boi się szczepienia” [WIDEO]

Kancelaria premiera opublikowała nowy spot promujący akcję szczepień przeciwko COVID-19. Nagranie, w którym występuje aktor Cezary Pazura,...

zobacz więcej

Edyta Pazura podzieliła się wspomnieniami z podróży do Los Angeles w relacji, którą umieściła na InstaStories.

 

– Pytajcie, jak wyprawa, czy wszystko u nas dobrze. Zaczęło się chwilą grozy już na lotnisku w Los Angeles. Gdy dostaliśmy walizki, podszedł do nas piesek patrolujący. Znajomi podejrzewali nas, my podejrzewaliśmy znajomych... Piesek usiadł przy walizce Czara... Znajomi odetchnęli z ulgą, ja zaczęłam zastanawiać się, jak będę wychowywać dzieci w pojedynkę... – dawkowała napięcie influencerka.

 

Przeczytaj także: „A Gajos mówi do mnie: »Wypier***aj«”. Pazura o spotkaniu z idolem z „Pancernych”

 

To, co znalazła funkcjonariuszka w bagażu aktora, bardziej pasuje do scenariusza komedii niż filmu kryminalnego. – Pani ze straży granicznej sięgnęła do walizki Czarka i... zabrała nam kabanosy – zdradziła finał żona aktora. Puentę tej historii dostarczyła najmłodsza 4-letnia latorośl Pazurów. – Rita za każdym razem, kiedy teraz widzi psa, pyta: „zabierze nam kabanosy?” – napisała Edyta Pazura.

 


 

W swoim najnowszym poście autorka relacji podkreśla, że uwielbia Stany Zjednoczone i „bierze je garściami ze wszystkimi wadami i zaletami”. A co jej doskwiera w USA?

 

– Życie jest bardzo drogie w Kalifornii, jest dużo bezdomnych, i to chyba najwięcej w całych Stanach, sam beton... Las Vegas oprócz kasyn, to jedna wielka pustynia i niesamowity upał – dzieli się wrażeniami w dyskusji z komentującymi. We wspomnianym poście przyznaje też, że stwierdzenie „wakacje z dziećmi”, zwłaszcza z trojgiem dzieci, brzmi jak sprzeczność. Tak wiele obowiązków mają bowiem Pazurowie przy okiełznaniu swoich pociech.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej